EmbassyCES Oxford

 

TYPY KURZŮ

K dispozici jsou kurzy, jako je obecná angličtina, obchodní angličtina, komunikativní angličtina, angličtina pro začátečníky, příprava na zkoušky IELTS, TOEFL nebo Cambridge zkoušky FCE a CAE, angličtina pro akademické účely nebo angličtina pro univerzitu.

VOLNÝ ČAS

Každý týden si můžete vybrat aktivity, které vás zajímají. Máte-li rádi sport, přidejte se na vyjížďku na kole, nebo se zapojte do týmové hry ve volejbale či fotbalu. Relaxovat můžete v kině, nebo si zajít do posilovny a večer si zatancovat. Toužíte-li po adrenalinu, můžete se zúčastnit plavby po řece Cam.

INFORMACE O LOKALITĚ

Oxford patří spolu s Cambridgem mezi univerzitní města. Univerzita v Oxfordu patří mezi nejstarší a nejprestižnější na světě. Studovalo zde mnoho známých osob, jako např. dramatik Oscar Wilde, nebo herec Hugh Grant. Svůj význam má město již od počátku 20. století především v automobilovém průmyslu. Vlna imigrantů z jihovýchodní Asie a rozsáhlá studentská komunita vytváří z Oxfordu kosmopolitní město. Městem protéká řeka Temže, v úseku 15 km známá jako Isis, která se využívá pro vyhlídkové plavby. Oxford je často nazýván jako město snové nálady. Tento termín použil Matthew Arnold s odkazem na harmonickou architekturu univerzitních budov.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail