Cork English College

 

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny, obchodní angličtiny a angličtiny pro učitele. Pro případné zájemce o přípravy k mezinárodním zkouškám škola nabízí kurzy FCE, CAE, CPE a IELTS, které mohou studenti ve škole i absolvovat. Dále máte možnost využít specializované kurzy pro akademické potřeby.

VOLNÝ ČAS

Jazyková škola nabízí vlastní sociální program, kde naleznete například tematické semináře o irské kultuře, historii, hudbě. Sportovní aktivity, filmové večery nebo exkurze. Pro zájemce jsou připraveny fakultativní výlety.

Speciální aktivity:

  • fakultativní výlety
  • tematické přednášky
  • exkurze
  • filmové večery

INFORMACE O LOKALITĚ

Druhé největší město Irska leží na jihozápadní straně ostrova. Je obklopeno množstvím přírodních úkazů, které lákají turisty s celého světa. Se svými 120 000 obyvateli je sice druhým největším městem, zachovává si však svou přátelskou atmosféru. Lidé v Corku jsou známí svým humorem a přívětivostí k cizincům. Finanční náročnost v Corku je také nižší než v jiných irských městech.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail