Carl Duisberg Berlin

 

TYPY KURZŮ

V případě studia přesahujícího 4 týdny máte možnost změnit školu. Pokud například plánujete vyjet na 6 týdnů, proč nevyužít možnosti učit se například 4 týdny v Berlíně a poté na 2 týdny odjet do Radolfzellu?

Jazykový škola nabízí klasické všeobecné kurzy, které si však můžete obohatit například o přípravy k mezinárodním zkouškám, outdoorové aktivity atp.

Kurzy:

  • Executive kurzy- fonetika, komunikační dovednosti, žádost o zaměstnání...
  • internship program
  • přípravy na DaF a DSH

VOLNÝ ČAS

V případě, že hodláte využít nabídky volnočasových aktivit pořádaných jazykovou školou, máte se na co těšit. Lektoři s vámi osobně projdou město a ukáží památky, o které nemůžete přijít. Pro umělecky založené jedince je zde program návštěvy galerií a muzeí, kterých v Berlíně naleznete hned několik.

Speciální aktivity:

  • prohlídky města a víkendové programy
  • kurzy salsy či lezení
  • turnaje v bowlingu, badmintonu atp.

INFORMACE O LOKALITĚ

Berlín má vše, co se dá od moderní metropole očekávat, a to většinou v ostrých protikladech. Ať už mluvíme o vytříbených nákupních boulevardech, jako např. Unter den Linden a Friedrichstrasse, nebo o alternativní scéně s grafity v Kreuzbergu. Město má velké množství impozantních královských zámků a paláců typu Charlottenburg, ale i zchátralé a mdlé paneláky čtvrti Pankow.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail