Cambridge International College Perth

 

TYPY KURZŮ

V nabídce školy naleznete nejen kurzy obecné, ale také obchodní angličtinu, kurzy pro vrcholový management, marketing či pro studijní potřeby. Jazyková škola také nabízí přípravné kurzy na IELTS, TESOL, FCE a CAE.

VOLNÝ ČAS

Jako přímořské město se nabízí mnoho vodních aktivit. Strategické umístění láká k návštěvě místních pláží, vyzkoušení surfingu, kitingu nebo třeba jízdu na vodních lyžích.

Speciální aktivity:

  • fakultativní výlety
  • výborná dostupnost na pláže
  • surfování, kiting…
  • poznávací výlety

INFORMACE O LOKALITĚ

Austrálie je státem a zároveň i kontinentem. Z přilehlých ostrůvků je největším Tanzánie. Kromě proslulého zemědělství jsou také významným vývozovým artiklem nerostné suroviny. Pět milionů turistů, kteří zemi každoročně navštíví, mají možnost shlédnout tropické deštné lesy, vřesoviště, ale i pouště či polopouště. Na dvojnásobné rozloze Indie (1,2 mld. obyvatel) žije pouze 22 milionů obyvatel převážně britského a irského původu. Vláda plánuje pomocí imigrantů toto číslo zdvojnásobit do roku 2050.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail