Britannia College

 

TYPY KURZŮ

Vzhledem k svému původu je škola i nadále orientovaná na obchodníky, manažery a všechny, kdo si potřebují osvojit nejen terminologii business angličtiny, ale také obchodní korespondenci či jednání. K dosažení vynikajících výsledků máte možnost využít jak skupinové kurzy, individuální výuku, přípravy k několika druhům mezinárodních zkoušek nebo třeba víkendem stráveným s lektorem. Samozřejmě škola nezanedbává ani své studenty se zájmem o obecné kurzy nebo přípravy k mezinárodním zkouškám.

VOLNÝ ČAS

Mírné klimatické podmínky nabízejí i v zimě mnoho příležitostí jak strávit volný čas aktivně. K bližšímu seznámení se s místní kulturou je nejlépe navštívit některé z muzeí, kterých je zde několik a projít se romantickými uličkami v historické části Valletty. pokud nemáte zájem poznávat nová místa sami, je možné se připojit k některému z fakultativních výletů, které škola pořádá a strávit den třeba v proslulé Modré laguně nebo výlet na blízký ostrov Gozo.

Speciální aktivity:

 • vyjížďky na koních
 • naučit se či vypilovat golf
 • plachtění či potápění
 • pořádání vlastních párty
 • INFORMACE O LOKALITĚ

  Oblíbenost Malty, jako země pro studium jazyka, je všeobecně známa. I když se jedná o malý stát, sehrál v historii významnou roli. Ve volném čase můžete procestovat megalitické chrámy staré více jak šest tisíc let, akvadukty a katakomby jako pozůstatek obsazení Římany ( 200 př.n.l. - 900 n.l.) či obdivovat mohutné hradby a opevnění vybudované Araby jako ochranu své tehdejší otrokářské kolonie ( 1000 n.l.). Absolutní nezávislost dostala Malta teprve nedávno (1974), kdy měli možnost si poprvé zvolit svého prezidenta,ale i nadále zůstávají členem britského Společenství národů.

  VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

  Facebook
  U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

  MAPA

  Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail