Anglolang Scarborough

 

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny dle různé intenzity. Kurzy jsou kombinovatelné se soukromou výukou, ale i s kurzy golfu. Je také možné navštěvovat kurzy pro profesionály, které jsou zaměřené na prohlubování mezikulturní komunikace.

VOLNÝ ČAS

Škola nabízí sociální program, možné je zvolit z mnoha aktivit. Příkladem mohou být filmové a divadelní večery nebo karaoke párty. Odpoledne škola nabízí například prohlídky města s průvodcem.

Speciální aktivity:

  • Karaoke
  • Divadelní a filmové večery
  • Komentované prohlídky města

INFORMACE O LOKALITĚ

Scarborough se nachází na pobřeží v malebném Yorkshire. Již od 17. století láká turisty ze všech koutů Anglie, proto se stal největším turistickým resortem na pobřeží Yorkshire. Nabízí krásnou přírodu a historické budovy. Každoročně se zde koná několik festivalů. Poloha Scarborough se nachází v polovině cesty mezi Londýnem a Edinburghem, je tedy strategickým místem vhodným pro výlety jak na jih do Londýna, tak i na sever do Skotska.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail