ActiLingua Academy

 

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné němčiny dle různé intenzity. Také jsou dostupné kurzy obchodní němčiny, příprava na jazykové zkoušky, příprava na příjímací zkoušky na univerzity nebo také letní jazykové kurzy pro mladistvé.

VOLNÝ ČAS

Mnoho přednášek a diskuzí je pořádáno odpoledne po výuce. Témata jsou například rakouská historie, kultura, hudba, jídlo a podobně. Dále mohou studenti využít poznávací procházky po Vídni. Sportovní aktivity se liší podle sezóny, v zimě je možnost lyžování nebo jízdy na snowboardu, v létě jsou k dispozici kurzy jachtaření, také plavání nebo volejbalové a fotbalové turnaje. Specifickou nabídkou je kurz waltzu.

Speciální aktivity:

  • Poznávací výlety
  • Sportovní aktivity
  • Tematické přednášky
  • Kurzy waltzu

INFORMACE O LOKALITĚ

Nejlepší město pro život v roce 2015, tím se Vídeň stala díky dobré síti veřejné dopravy, poměru zeleně, bezpečnosti nebo čistotě. Vídeň propojuje moderní aspekty města s kulturním a historickým dědictvím. Němčina v Rakousku je čistá, spisovná a melodická, což je výhodou zejména pro ty, kteří mají potíže rozumět mluvenému slovu. Poloha Vídně je výhodná pro cestování, je možné vypravit se například do Salzburgu, Budapešti nebo Bratislavy.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

MAPA

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail