Brand Ambassadoři

Chcete informace o našich programech z nezávislého zdroje? Pak kontaktujte své spolužáky, naše regionální zástupce, kteří jsou zároveň účastníky našich programů.


Brno [nahoru]

Foto

Brno – Lucie Moravčíková

Univerzita: Masarykova univerzita
O mně: Jsem úplně normálně bláznivá holka s touhou objevovat svět, snahou žít naplno a vidět na všem něco pozitivního. Studuju angličtinu a ruštinu na pedagogické fakultě v Brně. Ráda poznávám nové lidi, nedokázala bych žít bez přátel, cestování, hudby, dobrého jídla, tance a smíchu.
Minulé léto jsem strávila v USA, kde jsem pracovala v zábavním parku. Jestli máš otázky nebo chceš jen tak pokecat o Americe, ozvi se. Ráda poradím a případně dodám odvahu k vykročení směrem k nezapomenutelnému létu! 🙂

“Travel far enough, you meet yourself.”

GSM: 737 660 088

 

Foto

Brno – Veronika Vývodová

Univerzita: Vysoké učení technické
O mně: Jsem studentkou strojárny na VUT v Brně. Miluju sport, cestování, hudbu, moře, léto a prázdniny. Řídím se myšlenkou: Nelituj ničeho, co jsi udělala, protože nikdy nechci litovat toho, co jsem neudělala, když jsem měla šanci. Dvě nezapomenutelná léta jsem strávila jako plavčík v zábavním parku Hersheypark v Pensylvánii. Bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě, které mi otevřelo oči a ukázalo, jaké možnosti nám život nabízí, jen je musíme chtít a využít! Tak je využij i ty! Pokud tě napadla nějaká otázka, klidně napiš.
GSM: Bude doplněno  

 

Foto

Brno – Petra Fulová

Univerzita: Mendelova univerzita
O mně: Som študentkou Mendelovej univerzity v Brne a to konkrétne Provozně ekonomickej fakulty, obor ekonomika a management. Som blázon do spoznávania nových krajín a kultúr. Precestovala som stopom východ francúzska a pobaltské krajiny, čo bol neskutočný zážitok 🙂 Posledné leto som pracovala v USA ako plavčík vo Virginii a po úžasnej skúsenosti som sa rozhodla, že o rok tam pôjdem zas! Pokiaľ chceš vedieť ako vyzeralo najúžasnejšie leto v mojom živote a dozvedieť sa nejaké info neváhaj a kontaktuj ma! Rada pokecám a predám svoje skúsenosti ďalej 🙂

“The best stories are found between of pages of a passport.“

GSM: 722 104 458

 

Foto

Brno – Ivana Sokolovská

Univerzita: Mendelova univerzita
O mně: Ahoj, volám sa Ivana a som študentkou Provozně ekonomickej fakulty Mendelovej univerzity v Brne. Už na strednej škole som vedela, že doma neobsedím a tak som začala štúdium v Čechách. Milujem cestovanie a tak sa každé leto snažím byť pracovne niekde inde, aj keď po skúsenosti v USA viem, že túto svoju tradíciu tentokrát poruším a idem tam znovu. V USA som pracovala na pozícii plavčíka, konkrétne vo Virgínii. Bolo to najlepšie leto, ktoré som zažila, a jediné čo ľutujem je, že som nešla skôr. Spoznala som úžasných ľudí a zážitkov je toľko, že sa ich nedá ani spočítať. Ak máš otázky a zaujíma ťa niečo viac, kľudne ma kontaktuj a rada ti porozprávam či už o mojom najlepšom lete alebo ti rada pomôžem byť bližšie k tomu tvojmu.
GSM: +421 917 607 738 (Slovakia)

 

Foto

Brno – David Košatka

Univerzita: Masarykova univerzita
O mně: Nevěděl jsem kudy kam, a tak jsem se na léto rozhodl vycestovat do USA a právě tady jsem objevil kouzlo a krásu cestování. Krom všech těch zážitku a krásných míst to taky člověka posune, prověří, mnohdy zocelí. Hlavně jsou to pak skvělé historky.., třeba večer k pivku. Navíc cestovatelé jsou skvělá komunita! 🙂
GSM: 603 740 462

 

České Budějovice [nahoru]

Foto

České Budějovice – Edita Deverová

Univerzita: Jihočeská univerzita
O mně: Jsem studentkou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, konkrétně studuji Francouzštinu pro mezinárodní obchod, díky které jsem strávila tři léta pracovně na jihu Francie a semestr na Erasmu v Lorientu. Největší zkušeností pro mě ale byla dvě léta v Americe, kam jsem díky Czech-us vyjela na program Work and Travel. Tato zkušenost byla jednak tím nejlepším létem vůbec, ale také to změnilo jak mě, tak mé plány do budoucna a za to jsem moc vděčná a budu moc ráda, když se budu moc podělit o své zážitky s ostatními a motivovat je, aby se také připojili k tomuto programu.
GSM: 774 689 038

 

Foto

České Budějovice – Daniel Hodek

Univerzita: VŠTE
O mně: V USA jsem procestoval a strávil nezapomenutelné první léto díky W&T a teď už vím, že chci jet znova a ne jen jednou. Rád předám veškeré informace, propůjčím letáčky či mapky, které jsem posbíral. Nebojte se udělat první krůček, stojí za to. Kontaktujte mě a rád
pomohu.
GSM: 737 780 156

 

Hradec Králové [nahoru]

Foto

Hradec Králové – Martina Roflíková

Univerzita: Univerzita Hradec Králové
O mně: Jsem přátelská a optimistická holka, která miluje cestování. Studuji obor logopedie na Pedagogické fakultě v Hradci Králové. Ráda poznávám nové lidi, a nedokážu si svůj život představit bez rodiny, přátel, sportu, knížek a nových zážitků. A především díky W&T jsem měla možnost zažít dvě úžasná léta v USA jako plavčík a procestovat kousek světa. Ráda se s Vámi podělím o svoje zážitky a zkušenosti nebo poradím s výběrem programu. Nebojte se mě kontaktovat!:)
GSM: 607 555 606

 

Foto

Hradec Králové – Kamil Žák

Univerzita: Univerzita Hradec Králové
O mně: V USA jsem strávil dvě nezapomenutelná léta jako plavčík v Bostonu a ten se stal mým druhým domovem. Ve volném čase si rád zajdu do fitka, zahraju si tenis, fotografuju nebo cestuju. Díky programu W&T jsem měl možnost splnit si svůj velký sen, podívat se na Havajské ostrovy. Rád osobně poradím a pomůžu, aby si i další lidi splnili své sny!:)
GSM: 774 736 277

 

Foto

Hradec Králové – Jan Veselý

Univerzita: Univerzita Hradec Králové
O mně: Jsem studentem informačního managementu na univerzitě v Hradci Králové. Jsem velký fanoušek sportu, takže nejen že sportuji ale když už pustím televizi tak z 99% nějaký sportovní kanál. Také mě hodně baví cestovat a to jak po Česku tak v zahraničí. Poslední léto jsem byl účastníkem programu WaT, a strávil jsem ho jako plavčík v New Jersey. Byl to neskutečný zážitek a budu moc rád když vám budu moci poradit jak léto v Americe, Kanadě či kdekoliv po Evropě také zažít a splnit si své sny.
GSM: 775 322 141

 

Jindřichův Hradec [nahoru]

Foto

Jindřichův Hradec – Lucie Komínková

Univerzita: Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta Managementu v Jindřichově Hradci
O mně: Jsem studentkou VŠE v Jindřichově hradci. Baví mě poznávat nové lidi a nová místa zkrátka miluji cestování. S Czech-us už jsem dvakrát odjela na léto do USA a plánuji to i pro příští rok. Pokaždé jsem byla na jiném místě s jinými lidmi a oboje mi dalo hodně zkušeností do života a především spousty zážitků. Díky tomu všemu jsem zjistila, co mě doopravdy baví a co bych v životě chtěla dělat. Poznala jsem při tom skvělé lidi díky kterým to byli nejlepší prázdniny v mém životě. Ráda pomůžu a poradím i ostatním, aby si také prožili svůj “American dream”, protože to je to nejlepší, co můžete udělat.
GSM: 775 946 229

 

Liberec [nahoru]

Foto

Liberec – Jakub Matušík

Univerzita: Technická univerzita Liberec
O mně: Studuji fakultu ekonomickou na TU v Liberci. S Czech-usem jsem byl dvakrát na plavčíkovi a v Londýně. Rád poznávám nové lidi a zajímají mě jejich názory a příběhy. Celkem často hraji volejbal a občas si jdu zaplavat nebo zajezdit na kole
GSM: 734 800 523

 

Foto

Liberec – Jan Huserek

Univerzita: Technická univerzita Liberec
O mně: Jsem obyčejný kluk, který hledá v životě trochu víc než 8 hodin v kanceláři. Proto jsem se rozhodl procestovat i vzdálenější svět, než jen okolí Liberce, a najít  to co mě baví. Nemusí to nutně znamenat žít roky někde v cizině, ale podniknout první krok k tomu vycestovat na pár dnů nebo měsíců. Rozšíříte si obzory, poznáte svět, poznáte lidi, někdy i sami sebe. Může to být vaše první cesta. Může to být i poslední cesta, ale litovat toho určitě nebudete!” 
GSM: Bude doplněno později

 

Foto

Liberec – Nelly Grindlerová

Univerzita: Technická univerzita Liberec
O mně: Ahoj, jmenuji se Nelly a studuji Technickou Univerzitu v Liberci. V létě 2017 jsem poprvé vycestovala s Czech-usem do USA. Byla jsem plavčíkem v Hersheyparku v Pensylvánii. Podívala jsem se do spousty měst, poznala jinou kultutru a stoprocentně to chci zažít znovu. Mám spoustu nových přátel, milion fotek a hlavně to jsou ty nejlepší zážitky a zkušenosti, které mám. A TY je teď můžeš mít taky a nikdy toho nebudeš litovat ! Když budeš mít jakýkoli dotaz, neváhej se na mne jakkoli a kdykoli obrátit !
GSM: 736 444 137

 

Foto

Liberec – Albert Myšák

Univerzita: Technická univerzita Liberec
O mně: Ahoj, s Czech-us jsem vyjel do USA pracovat na celé léto jako plavčík do Hersheyparku. Studuji v Liberci fakultu Mechatroniky Informatiky a Mezioborových studií. Krom cestování mám rád svou loď a snowboard. Cesta do USA pro mě bylo splněním snů které bych rád pomohl naplnit i ostatním.
GSM: 606 544 258

 

Olomouc [nahoru]

Foto

Olomouc – Filip Ouroda

Univerzita: Univerzita Palackého
O mně: Ahoj Jmenuji se Filip a jsem studentem tělesné výchovy a biologie Univerzity Palackého v Olomouci. Jsem fanoušek jakéhokoliv sportu, aktivně hraji fotbal, běhám, plavu, jezdím na kole, miluji lyžování a cestování. Mám rád seznamování s novými lidmi a dobrou kávu. Mám zkušenosti z prací ve Velké Británii, kde jsem pracoval dva měsíce na farmě, jako sběrač fazolí.S agenturou Czech-US jsem se rozhodl vycestovat do Spojených států amerických na program Work and Travel jako plavčík a musím říct, že mi to změnilo pohled na svět. Bylo to nejlepší léto mého života. Pokud alespoň jednou ochutnáte tento skvělý projekt už nikdy v životě nebudete mít strach vycestovat kamkoliv.Tahle zkušenost Vám otevře bránu do celého světa. Procestoval jsem celé východní pobřeží USA, většinu států Evropy, ale za svůj dosavadní vrchol považuji Jeruzalém, New York, Bahamy a Karibik.
GSM: 605 487 417

 

Foto

Olomouc – Vladimíra Trnčáková

Univerzita: Univerzita Palackého
O mně: Ahoj, jmenuji se Vlaďka. Nejspíš jen zřídka poznáš většího sportovního nadšence než jsem já. Závodně jsem 10 let plavala a v současné době působím jako trenér a choreograf sportovního aerobiku v klubu AK Olomouc. Jsem optimista a ráda se obklopuji lidmi s vášní pro cestování a objevování nových kultur. Léto 2017 jsem strávila jako oceánový plavčík v Jižní Karolíně. V případě dotazů mě neváhej kontaktovat! 
GSM: 721 541 143

 

Ostrava [nahoru]

Foto

Ostrava – Mojmír Machovský

Univerzita: VŠB Ostrava – Ekonomická fakulta
O mně: Zdravíčko, jsem Mojmír a studuji obor Ekonomická žurnalistika na VŠB v Ostravě. Baví mě sport, nově jsem našel zalíbení v posilování a boxu. A samozřejmě moc rád cestuji. Už jsem byl v různých státech Evropy, ale taky v USA (samozřejmě s CZECH-USem), Mexiku nebo v JV Asii. Řekl bych o sobě, že jsem velký vlastenec, ale to rozhodně není překážkou pro to, abych poznal (nebo my všichni), jak to chodí jinde
GSM: Bude doplněno

 

Foto

Ostrava – Daniela Goldmannová

Univerzita: VŠB-TUO Ostrava
O mně: Travel far enough – You meet yourself. A přesně toho se držím. 
Jsem studentkou Fakulty bezpečnostního inženýrství VŠB-TUO a strašně ráda objevuji nové věci a hlavně  lidi, kteří nás někdy naučí víc, než si myslíme. Pár zkušenostní tedy s cestováním mám a ráda se o ně podělím. Ono totiž čím víc cestujeme, tím víc doopravdy poznáváme, co se kolem nás děje. Tudíž Ameriku mám procestovanou, Evropu jakžtakž a zbývá zřejmě Asie a Kanada. Tak kam se vydám příště?
GSM: 774 326 224

 

Foto

Ostrava – Kristýna Domincová

Univerzita: VŠB Ostrava
O mně: Je mi 21 let a jsem studentka Vysoké školy Báňské v Ostravě a tohle léto jsem měla možnost vycestovat do Ameriky. Bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Příští rok se tam chystám znovu a tím si můžu splnit cestovatelské sny.
GSM: bude doplněno
E-mail: bude doplněno

 

Plzeň [nahoru]

Foto

Plzeň – Fany Bartošová

Univerzita: Západočeská univerzita v Plzni
O mně: Jmenuji se Františka Bartošová, je mi 23 let, pocházím ze šumavského města Sušice a momentálně studuji na ZČU v Plzni prvním rokem pedagogickou fakultu, obor Anglický a německý jazyk se zaměřením na vzdělávání. Za sebou mám už Vyšší odbornou školu v Plzni se zaměřením na cestovní ruch, kterou jsem úspěšně zakončila absolutoriem. Mou velkou zálibou je cestování, proto jsem se v létě 2015 rozhodla pro svoji první cestu s Czech-us, a to na Aljašku do Anchorage, kde jsem pracovala v giftshopu. Další léto jsem cestovala po Srí Lance a letos znovu na Work and Travel do USA do Seattle. Další mé koníčky jsou sport, basová kytara a cizí jazyky. A pro mě to nejdůležitější, čím se ráda řídím, je motto: “Jaký si to uděláš, takový to máš!”, což při cestování platí dvojnásob!
GSM: 721 206 075

 

Praha [nahoru]

Foto

Praha – Jaroslav Hetfleiš

Univerzita: ČZU
O mně: Ahoj, jmenuji se Jarda a studuji poslední ročník na ČZU. S Czech-us jsem byl v Jersey City na plavčíkovi. Jersey je přímo vedle NY, takže top lokalita. Následoval měsíc skvělého cestování po západním pobřeží USA. Po sezóně 2016 jsem na brigádě v Czech-us konkrétně lifeguard department 🙂 Léto 2017 jsem odletěl za mou druhou láskou, kterou je cestování. Letos se mou destinací stala Indie. Pokud váháte, potřebujete pomoc, radu, neváhejte mě kontaktovat 🙂
GSM: 775 691 505

 

Foto

Praha – Zdeněk Hlavsa

Univerzita: ČVUT
O mně: Ahoj, jsem Zdeněk a léto v Americe bylo parádní. Jestli máš nějakou otázku, tak mě neváhej kontaktovat.
GSM: 606 273 274

 

Foto

Praha – Kateřina Králová

Univerzita: Karlova Univerzita
O mně: Jsem studentkou Karlovy univerzity v Praze a člověkem toužícím poznávat nové věci. Jedním z mých mnoha zájmů je cestování. Byla jsem v jižní i severní Americe, Asii a řadě evropských zemí. Ráda se o své zkušenosti ze zahraničí podělím s každým, kdo se odhodlá na chvíli opustit náš český „rybník“ a podívat se, jak se žije jinde.
GSM: 605 336 569

 

Foto

Praha – Tereza Sychrová

Univerzita: Vysoká škola regionálního rozvoje
O mně: Pořád jsem přemýšlela, co chci v životě dělat. Díky programu W&T jsem to zjistila. Chci procestovat svět! V USA jsem zatím strávila dvě nezapomenutelná léta a to konkrétně v Montaně. Miluju přírodu, posezení s přáteli a hlavně život!!! Pokud i ty chceš začít žít naplno, tak se mi neváhej ozvat!
GSM: 607 578 528

 

Foto

Praha – Tomáš Kozorský

Univerzita: Univerzita Karlova
O mně: S CZECH-US jsem vycestoval do USA a jsem studentem UK na Albertově. Pokud máš nějakou otázku, tak dej vědět.
GSM: 739 423 147

 

Foto

Praha – Kristýna Langová

Univerzita: UNYP
O mně: Ahoj. Jsem Kristýna Langová a studuji psychologii na University of New York in Prague. Kromě psychologie miluji cestování a minulé prázdniny jsem poprvé vycestovala do USA na program Work and Travel. Ačkoli mě mé rozhodnutí stálo hodně odvahy, rozhodně toho nelituji, protože to bylo jedno z nejlepších lét mého života! Ráda se s vámi podělím o své zážitky a přiblížím vám, jak takovýto program funguje.
GSM: 604 647 201

 

Foto

Praha – Ondřej Bergman

Univerzita: VŠE + Pardubice
O mně: Říkali mi, že tuhle střední nedám… že se do Prahy na vejšku nedostanu… že Amerika je daleko… teď jen čekám, co mi řeknou dál 🙂
GSM: 722 116 554

 

Foto

Praha – Jan Hocek

Univerzita: VŠE
O mně: Ahoj, jmenuju se Honza a studuju Podnikohospodářskou fakultu na VŠE v Praze. S Czech-us jsem už druhé léto strávil jako plavčík na pláži v North Myrtle Beach a určitě bych to nikdy nevzal zpět. Odvezl jsem si kupu skvělých zážitků, kamarádů a hlavně zkušeností, které jsou k nezaplacení. Jak cestování, tak i samotné léto strávené prací vám otevře oči a domů se vrátíte mnohem bohatší. Nejlepší ale je, že vaše bohatství už vám zůstane napořád, i když bude vaše peněženka prázdná 🙂 No a co o mně? Rád sportuju, poslouchám hudbu a hlavně trávím čas s přáteli, ideálně pak u piva. Pokud chceš jakkoliv poradit, ale třeba i jenom pokecat, stačí jen napsat nebo zavolat a moc rád se s tebou sejdu, třeba právě na jedno orosené 🙂
GSM: 722 661 907

 

Foto

Praha – Jaroslav Hajšman

Univerzita: Česká zemědělská univerzita v Praze
O mně: Ahoj, jmenuji se Jaroslav Hajšman. Pocházím z malebné vesničky Rankov nacházející se 16km od Havlíčkova Brodu. Mám vystudovaný obor zdravotnické lyceum. Rok jsem strávil na oboru Všeobecná sestra na 1.LF UK, nýbrž po praxích v nemocnici jsem se rozhodl pro změnu, teď studuji Informatiku na ČZU. Rád cestuji, poznávám nové lidi, plavu, pokud se zrovna netopím, dobrou knížkou na čtení také nepohrdnu.
GSM: 737 318 087

 

Zlín [nahoru]

Foto

Zlín – Zuzana Švancarová

Univerzita: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
O mně: Jmenuji se Zuzka a jsem studentkou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Odjakživa miluji cestování, poznávání nových lidí a učení se cizích jazyků. Loňské léto jsem, díky programu W&T, strávila v Californii jako hosteska v restauraci. I přes pracovní nasazení se mi podařilo procestovat pořádný kus USA, takže už opět vymýšlím, kam se podívám příště. Moc ráda vám pomůžu a poradím, jak vycestovat a užít si pořádný kopec zábavy.
GSM: 732 619 284

 

Ústí nad Labem [nahoru]

Foto

Ústí nad Labem – Nikol Jančiová

Univerzita: Univerzita Jana Evangelisty Purkyně
O mně: Jsem bývalá studentka Pedagogické fakulty v Ústí, obor: angličtina a společenské vědy. Programu Work and Travel plavčík v USA jsem se zúčastnila již 2x a vždy to bylo skvělé léto! Před VŠ jsem pracovala jako servírka v Anglii, což mě pouze utvrdilo v tom, že zahraniční zkušenosti jsou to nejlepší, a tím to vlastně celé začalo 🙂 Momentálně dělám ambassadorku pro Ústecký kraj a ve volném čase doučuji angličtinu. Po novém roce se chystám na Working Holiday na Nový Zéland, abych získala další zahraniční zkušenost a mohla se věnovat i svému koníčku – cestování! 🙂
GSM: 734 28 65 22

 

Foto

Ústí nad Labem – Kateřina Fidlerová

Univerzita: Univerzita Jana Evangelisty Purkyně
O mně: Ahoj, jmenuji se Káča a studuji Ekologii na UJEPu. Cestovaní miluji. Cestuji už od mala, ve 14 jsem byla poprvé v Německu jako Au-pair. Amerika pro mě byla velká výzva, nikdy jsem nebyla dál, než ve Španělsku nebo Anglii 😀 Musím říct, že to občas bylo těžké, ale nakonec z toho je obrovský, nezpomenutelný zážitek! Zlepšila jsem si angličtinu, poznala hromadu nových přátel, přežila tři hurikány 😀 a procestovala kus světa.
GSM: 774 541 745

 

Nenašli jste své mesto? Kontaktujte nás a rádi Vás navštívíme.

Líbí se Vám program? Můžete se
Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů