(Po-Čt: 9 - 17, Pá: 9-15)

Oblastní manažeři:

Filip Ouroda

Oblastní manažer Morava a Slezsko

O mně: Ahoj jmenuji se Filip a jsem studentem tělesné výchovy a biologie Univerzity Palackého v Olomouci. Jsem fanoušek jakéhokoliv sportu, aktivně hraji fotbal, běhám, plavu, jezdím na kole, miluji lyžování a cestování. Mám rád seznamování s novými lidmi a dobrou kávu. Mám zkušenosti s prací ve Velké Británii, kde jsem pracoval dva měsíce na farmě, jako sběrač fazolí.S agenturou Czech-US jsem se rozhodl vycestovat do Spojených států amerických na program Work and Travel jako plavčík a musím říct, že mi to změnilo pohled na svět. Bylo to nejlepší léto mého života. Pokud alespoň jednou ochutnáte tento skvělý projekt už nikdy v životě nebudete mít strach vycestovat kamkoliv.Tahle zkušenost Vám otevře bránu do celého světa. Procestoval jsem celé východní pobřeží USA, většinu států Evropy, ale za svůj dosavadní vrchol považuji Jeruzalém, New York, Bahamy a Karibik.

Andrea Jezlová

Oblastní manažer Praha a Čechy

O mně: Ahoj, jmenuji se Andrea a studuji Fyzioterapii na Holandské univerzitě. Mé cestovatelská dobrodružství začala už v mládí když jsem se v 17 rozhodla odjet na rok do japonska. Po návratu a maturitě jsem, přemýšlela co dál. Vzala jsem si „gap year“ který jsem strávila jako auparir v Anglii a tam přišel i nápad se studiem v zahraničí. No a tak jsem se poprvé setkala s Czech-us. Ale...3 roky v Nl se pro mě pomalu začínali stávat rutinou a mě zas přepadaly roupy kam dál. Jelikož jsem ještě neměla dostudováno (bc je tam na 4 roky) musela jsem volit nějakou prázdninovou variantu. WaT byl tedy jasnou volbou. Strávila jsem léto jako plážový plavčík v NMB a nadchlo mě to natolik, že se příští rok vracím znovu. Ráda poznávám místa nejen jako turista, ale i z pohledu "běžného uživatele" :D

Kamila Zukalová

Oblastní manažer Brno

O mně: Ahoj, jmenuju se Kamča a dvě léta jsem strávila jako plavčík v USA – ve Washingtonu DC a v New Yorku. Pořád to beru jako doposud nejlepší rozhodnutí v životě, které mě v něm posunulo a obrovský krok vpřed. Zbavilo mě strachu, dodalo odvahu, obohatilo o nezapomenutelné zážitky a probudilo ve mně lásku k cestování. A o tom to přece celé je, ne? :) A co víc… můžu teď pomoct já tobě v cestě do Ameriky a možná taky v cestě za tvým nejlepším rozhodnutím v životě. :) V Czech-us mám na starosti neplavčické pozice a pokud jsi z Brna, moc ráda tě uvidím u nás na pobočce a poradím ti jak se to dělá, když chceš strávit úžasné léto plné cestování, skvělých lidí a zážitků.

Brno:

Ivana Sokolovská

Mendelova univerzita

O mně: Ahoj, volám sa Ivana a som študentkou Provozně ekonomickej fakulty Mendelovej univerzity v Brne. Už na strednej škole som vedela, že doma neobsedím a tak som začala štúdium v Čechách. Milujem cestovanie a tak sa každé leto snažím byť pracovne niekde inde, aj keď po skúsenosti v USA viem, že túto svoju tradíciu tentokrát poruším a idem tam znovu. V USA som pracovala na pozícii plavčíka, konkrétne vo Virgínii. Bolo to najlepšie leto, ktoré som zažila, a jediné čo ľutujem je, že som nešla skôr. Spoznala som úžasných ľudí a zážitkov je toľko, že sa ich nedá ani spočítať. Ak máš otázky a zaujíma ťa niečo viac, kľudne ma kontaktuj a rada ti porozprávam či už o mojom najlepšom lete alebo ti rada pomôžem byť bližšie k tomu tvojmu.

David Košatka

Masarykova univerzita

O mně: Nevěděl jsem kudy kam, a tak jsem se na léto rozhodl vycestovat do USA a právě tady jsem objevil kouzlo a krásu cestování. Krom všech těch zážitku a krásných míst to taky člověka posune, prověří, mnohdy zocelí. Hlavně jsou to pak skvělé historky.., třeba večer k pivku. Navíc cestovatelé jsou skvělá komunita! 🙂

Lucie Moravčíková

Masarykova univerzita

O mně: Jsem úplně normálně bláznivá holka s touhou objevovat svět, snahou žít naplno a vidět na všem něco pozitivního. Studuju na pedagogické fakultě v Brně. Ráda poznávám nové lidi, nedokázala bych žít bez přátel, cestování, hudby, dobrého jídla, tance a smíchu. Nezapomenutelné léto jsem strávila v USA, kde jsem pracovala v zábavním parku Hershey. Neváhej se ozvat, můžeme pokecat třeba o tom, jaké to je pracovat v zábavním parku. O road tripu po západním pobřeží. O výletech do měst na východě. O krizi z časového posunu. O setkání s medvědy. O pokaženém autě. O surfování zadarmo. O tom, jak to vlastně všechno zvládnout a užít si super léto! 🙂

Josef Kopeček

VUT

O mně: Ahoj, jsem Pepa a studuji poslední ročník na stavební fakultě VUT v Brně. Uplynulé léto jsem strávil v USA, kde jsem pracoval jako plavčík. I když jsem výrazně nezbohatl vrátil jsem se bohatší. Rád ti prozradím, jak se mi to povedlo.

Jindřich Caesar

Mendelova univerzita

O mně: Ahoj, já jsem Jindra a studuju v Brně na Mendelově univerzitě. Toto léto jsem strávil v USA, kde jsem pracoval jako houseman v motelu a jako pomocník v kuchyni. Procestoval jsem východní i západní pobřeží, viděl jsem spoustu zajímavých míst. Za to nejlepší z celého léta považuju návštěvu amerických národních parků - zážitek na celý život.

Barbora Podešvová

Mendelova Univerzita

O mně: Ahoj! Jsem Barča, 24letá studentka, která naprosto miluje cestování, fitbox, plavání, jógu, asijskou kuchyni a přírodu. V roce 2018 jsem poprvé (a rozhodně NE naposledy) vycestovala s Czech-Us na léto do Ameriky – konkrétně do New Jersey – kde jsem pracovala jako plavčík u bazénu s výhledem na celý Manhattan. Možná to bude znít jako klišé, ale bylo to NEJLEPŠÍ rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Všechny ty zážitky, zkušenosti, noví přátelé, vzpomínky a dojmy z měsíčního cestování jsou prostě k nezaplacení a budete na ně vzpomínat do konce života! Takže pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, neváhejte a napište mi, moc ráda se s vámi o všem popovídám!

České Budějovice:

Daniel Hodek

VŠTE

O mně: V USA jsem procestoval a strávil nezapomenutelné první léto díky W&T a teď už vím, že chci jet znova a ne jen jednou. Rád předám veškeré informace, propůjčím letáčky či mapky, které jsem posbíral. Nebojte se udělat první krůček, stojí za to. Kontaktujte mě a rád pomohu.

František Fencl

Jihočeská Univerzita v Českých Budějovicích

O mně: Chtěl jsem změnu a kamarádka mi doporučila právě Work and Travel program. Strávil jsem nezapomenutelné léto v USA a určitě se tam znova vrátím. Jsem student Jihočeské university v oboru Obchodní podnikání. Víc než rád poradím a povyprávím na co všechno se můžete těšit. Léto v Americe je věc, která se musí zažít, abyste plně pochopili jak skvělá zkušenost to je. :)

Michaela Hulinková

VŠTE

O mně: Ahoj, jmenuji se Míša a studuji stavební inženýrství v Českých Budějovicích. Zajímám se o architekturu, mám ráda dobrou kávu a ve volném čase sportuji. S cestováním “na vlastní pěst” jsem začala poměrně nedávno, ale už to byl takový malý krůček k něčemu velkému. Na W&T do USA letím letos poprvé, už mě totiž nebavilo trávit léto v kanceláři. Ráda každému poradím, pomůžu a předám informace, stačí se mi ozvat.

Hradec Králové:

Jan Veselý

Univerzita Hradec Králové

O mně: Jsem studentem informačního managementu na univerzitě v Hradci Králové. Jsem velký fanoušek sportu, takže nejen že sportuji ale když už pustím televizi tak z 99% nějaký sportovní kanál. Také mě hodně baví cestovat a to jak po Česku tak v zahraničí. Poslední léto jsem byl účastníkem programu WaT, a strávil jsem ho jako plavčík v New Jersey. Byl to neskutečný zážitek a budu moc rád když vám budu moci poradit jak léto v Americe, Kanadě či kdekoliv po Evropě také zažít a splnit si své sny.

Vladimíra Trnčáková

UK - Farmaceutická fakulta v Hradci Králové

O mně: Ahoj, jmenuji se Vlaďka a jsem studentkou Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové. Nejspíš jen zřídka poznáš většího sportovního nadšence než jsem já. Závodně jsem 10 let plavala, chodím na crossfit, jsem instruktor snowboardingu a v létě surfuji. Jsem optimista a ráda se obklopuji lidmi s vášní pro cestování. Léto 2017a 2018 jsem strávila jako oceánový plavčík v Jižní Karolíně. V případě dotazů mě neváhej kontaktovat!

Liberec:

Nelly Grindlerová

Technická univerzita Liberec

O mně: Ahoj ! Jmenuji se Nelly a jsem studentkou ekonomky v Liberci. Jedno léto už se mi nechtělo trávit nudnou brigádou tady v ČR a tak sem se rozhodla vycestovat s Czech-US do Ameriky na program Work&Travel jako plavčík. Prožila jsem tam nakonec dvě skvělý léta plný zábavy, nakupování, nových přátel a naprosto nezapomenutelného cestování. Neskutečně mě to obohatilo a změnilo mi to pohled na svět. Splnila jsem si tím svůj sen a rozhodně jsem tam nebyla naposledy. Pokud váháš nebo chceš poradit, ráda ti pomůžu :)

Jan Huserek

Technická univerzita Liberec

O mně: Jsem obyčejný kluk, který hledá v životě trochu víc než 8 hodin v kanceláři. Proto jsem se rozhodl procestovat i vzdálenější svět, než jen okolí Liberce, a najít to co mě baví. Nemusí to nutně znamenat žít roky někde v cizině, ale podniknout první krok k tomu vycestovat na pár dnů nebo měsíců. Rozšíříte si obzory, poznáte svět, poznáte lidi, někdy i sami sebe. Může to být vaše první cesta. Může to být i poslední cesta, ale litovat toho určitě nebudete!”

Olomouc:

Filip Ouroda

Univerzita Palackého

O mně: Ahoj Jmenuji se Filip a jsem studentem tělesné výchovy a biologie Univerzity Palackého v Olomouci. Jsem fanoušek jakéhokoliv sportu, aktivně hraji fotbal, běhám, plavu, jezdím na kole, miluji lyžování a cestování. Mám rád seznamování s novými lidmi a dobrou kávu. Mám zkušenosti z prací ve Velké Británii, kde jsem pracoval dva měsíce na farmě, jako sběrač fazolí.S agenturou Czech-US jsem se rozhodl vycestovat do Spojených států amerických na program Work and Travel jako plavčík a musím říct, že mi to změnilo pohled na svět. Bylo to nejlepší léto mého života. Pokud alespoň jednou ochutnáte tento skvělý projekt už nikdy v životě nebudete mít strach vycestovat kamkoliv.Tahle zkušenost Vám otevře bránu do celého světa. Procestoval jsem celé východní pobřeží USA, většinu států Evropy, ale za svůj dosavadní vrchol považuji Jeruzalém, New York, Bahamy a Karibik.

Eva Plecitá

Univerzita Palackého

O mně: Ahoj, mé jméno je Evča a studuji v Olomouci Rekreologii. Ano, to je obor o rekreaci. Mám ráda nové příležitosti, ráda se směji a beru život s nadhledem. Od roku 2016 brigádničím jako plavčík v Třebíči. Po 2 letech jsem se rozhodla pro změnu, tak jsem odjela pracovat jako plavčík do USA. Možná si říkáte plavčík jako plavčík, ale ta změna byla velká. Odjet sama na pár měsíců do neznáma, je nezapomenutelná investice do svého života. Poznáte nejen kus světa, ale věřte že i kus sebe. A ještě poslední věc, ráda ostatním pomáhám, kdyby tě něco zajímalo, ozvi se.

Vojtěch Vranay

Univerzita Palackého

O mně: Jmenuji se Vojta Vranay a léto v Americe byl vždycky můj sen. Najednou se ocitám na letišti v Atlantě a ptám se sám sebe, kde to k***a jsem?! Jestli to byl zážitek? Tak určitě, 4 měsíce mi utekly jako jeden den. Chceš vědět víc? Tak neváhej a ozvi se mi!

Tomáš Filípek

Absolvent UPOL

O mně: Ahoj, jmenuji se Tomáš a jsem absolvent oboru Systematická biologie a ekologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Hrozně rád sportuji a celkově sbírám všemožné zážitky. Také s oblibou cestuji. V létě 2018 jsem se zůčastnil programu WaT jako bazénový plavčík v Ocean City ve státě Maryland a bylo to nejlíp prožité léto. Jinak už jsem také navštívil Austrálii, kterou jsem si oblíbil a JV Asii.

Ostrava:

Kristýna Domincová

VŠB Ostrava

O mně: Je mi 21 let a jsem studentka Vysoké školy Báňské v Ostravě a tohle léto jsem měla možnost vycestovat do Ameriky. Bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Příští rok se tam chystám znovu a tím si můžu splnit cestovatelské sny.

Martin Lazar

VŠB

O mně: Jsem absolventem VSB – TU Ostrava fakulty bezpečnostního inženýrství. Ve Spojených státech jsem během studia strávil více než jeden kalendářní rok, během čehož jsem procestoval 30/50 amerických států, kabibik a dvě kanadské provincie. Vycestovat během studia byla nejlepší volba, jakou jsem kdy učinil, jelikož jsem se osamostatnil a taky se dostal na dobrou úroveň cizích jazyků. Rozhodně to pro mě není poslední zahraniční zkušenost. V současné době jsem ambasadorem pro agenturu Czech us v Ostravě a Opavě. V případě jakýchkoli dotazů se určitě nebojte obrátit.

Pardubice:

Karel Formánek

Univerzita Pardubice

O mně: Ahoj, jsem Karlos a studuji na Pardubické Univerzitě třetím rokem. Miluju cestování, sport, rád poznávám nový lidi, nový kultury a zbožňuju čokoládu :D V prváku na vejšce jsem byl na takový křižovatce, co se životem atd, určitě hodně z vás ví o čem mluvím. Pak jsem narazil na agenturu Czech-us a dozvěděl se o programu Work and Travel, nezávazně se zaregistroval a rok na to jsem odletěl do USA jako plavčík. Poznal jsem lidi z celýho světa, zažil pravý house party, ze kterých nás vyhnali poldové, zahrál si beer pong, navštívil jsem New York, Washington DC, Filadelfii a procestoval jsem s partou lidí Kalifornii. Jednou větou jsem si to neskutečně užil, ale to hlavní, nasbíral jsem zkušenosti, zlepšil jazyk, poznal lidi a najednou se mi otevřeli dveře do celýho světa. Chceš zažít i ty takové léto? Napiš, zavolej a já ti k tomu řeknu víc :)

Plzeň:

Fany Bartošová

Západočeská univerzita v Plzni

O mně: Jmenuji se Františka Bartošová, je mi 23 let, pocházím ze šumavského města Sušice a momentálně studuji na ZČU v Plzni prvním rokem pedagogickou fakultu, obor Anglický a německý jazyk se zaměřením na vzdělávání. Za sebou mám už Vyšší odbornou školu v Plzni se zaměřením na cestovní ruch, kterou jsem úspěšně zakončila absolutoriem. Mou velkou zálibou je cestování, proto jsem se v létě 2015 rozhodla pro svoji první cestu s Czech-us, a to na Aljašku do Anchorage, kde jsem pracovala v giftshopu. Další léto jsem cestovala po Srí Lance a letos znovu na Work and Travel do USA do Seattle. Další mé koníčky jsou sport, basová kytara a cizí jazyky. A pro mě to nejdůležitější, čím se ráda řídím, je motto: “Jaký si to uděláš, takový to máš!”, což při cestování platí dvojnásob!

Jan Kolečko

Západočeská univerzita v Plzni

O mně: Ahoj lidi, mé jméno je Honza a pocházím z krajského města Plzně. Je mi 20 let a s czechusem jsem byl v Americe jako plavčík a s naprostým klidem mohu prohlásit, že to byl nejúžasnější zážitek v životě a pevně doufám, že ne poslední. Jinak v Plzni studuji Fyzioterapii, takže většinu času byste mě mohli najít na Fakultě zdravotnických studií. Také jsem velký fanoušek jakéhokoli sportovního vyžití, takže je klidně možné, že se potkáme na fotbalovém hřišti, ve fitku nebo třeba v bazénu. Jestli jenom trochu přemýšlíte o vycestování, nebo vás zaujal nějaký program na našich stránkách, tak rozhodně neváhejte a napište mi, zajdeme na kafe. Rád vysvětlím, rád pomůžu. Užívejte den!!

David Formánek

Západočeská univerzita v Plzni

O mně: Narodil jsem se a převážně žiju v Plzni, kde studuji radiologickém asistenta na ZČU. S Czech-us jsem v létě 2018 odletěl pracovat jako plavčík do USA, a jelikož to bylo nejlepší léto v mém životě, tak se tam chystám vrátit v roce 2019!

Praha

Jan Hocek

VŠE

O mně: Ahoj, jmenuju se Honza a studuju Podnikohospodářskou fakultu na VŠE v Praze. S Czech-us jsem už druhé léto strávil jako plavčík na pláži v North Myrtle Beach a určitě bych to nikdy nevzal zpět. Odvezl jsem si kupu skvělých zážitků, kamarádů a hlavně zkušeností, které jsou k nezaplacení. Jak cestování, tak i samotné léto strávené prací vám otevře oči a domů se vrátíte mnohem bohatší. Nejlepší ale je, že vaše bohatství už vám zůstane napořád, i když bude vaše peněženka prázdná 🙂 No a co o mně? Rád sportuju, poslouchám hudbu a hlavně trávím čas s přáteli, ideálně pak u piva. Pokud chceš jakkoliv poradit, ale třeba i jenom pokecat, stačí jen napsat nebo zavolat a moc rád se s tebou sejdu, třeba právě na jedno orosené 🙂

Markéta Poláková

VŠE

O mně: Ahoj, jmenuji se Markét a studuji 2. ročník na VŠE. Letos jsem s Czech-us vyjela poprvé a určitě ne naposled :-). Léto jsem strávila na Long Islandu hned vedle NY a pracovala jsem jako plavčík. Věř nebo ne, ale bylo to nejlepší léto v mém životě. Kdybys chtěl/a cokoliv vysvětlit nebo měl/a jakékoliv otázky, neváhej mě kontaktovat.

Jaroslav Hajšman

ČZU

O mně: Ahoj, jmenuji se Jaroslav Hajšman. Pocházím z malebné vesničky Rankov nacházející se 16km od Havlíčkova Brodu. Mám vystudovaný obor zdravotnické lyceum. Rok jsem strávil na oboru Všeobecná sestra na 1.LF UK, nýbrž po praxích v nemocnici jsem se rozhodl pro změnu, teď studuji Informatiku na ČZU. Rád cestuji, poznávám nové lidi, plavu, pokud se zrovna netopím, dobrou knížkou na čtení také nepohrdnu.

Kateřina Králová

Karlova Univerzita

O mně: Jsem studentkou Karlovy univerzity v Praze a člověkem toužícím poznávat nové věci. Jedním z mých mnoha zájmů je cestování. Byla jsem v jižní i severní Americe, Asii a řadě evropských zemí. Ráda se o své zkušenosti ze zahraničí podělím s každým, kdo se odhodlá na chvíli opustit náš český „rybník“ a podívat se, jak se žije jinde.

Markéta Langová

nestuduje

O mně: Jmenuji se Markéta Langová, dříve jsem studovala na ČZU v Praze. S agenturou Czech Us jsem do USA vycestovala jednou a strávila tak léto jako bazenový plavčík v Ocean City v Marylandu. Amerika mě naprosto uchvátila (v dobrém slova smyslu) a rozhodně se do ní chci ještě minimálně jednou znovu podívat.

Anna Šabršulová

ČZU

O mně: Ahoj! Jsem třiadvacetiletá studentka z Prahy. V roce 2015 jsem začala v rámci různých projektů cestovat po Evropě a poznávat spoustu nových přátel a zemí. Abych se nenudila, tak jsem v roce 2016 poprvé vyrazila s programem Work and Travel do USA jako plavčík. Příští léto už to bude počtvrté co se do D.C. vrátím. Amerika mi ukázala kdo jsem a otevřela mi oči jak si nikdo nedovede představit. Píš, volej, ptej se, ráda pomůžu!

Ústí nad Labem:

Kateřina Tvrzníková

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně

O mně: jsem Káča ze severních Čech, co čerstvě dostudovala ,,cvičku" (čti tělocvikáře) na pajďáku v Ústí. Během školy jsem strávila dva semestry na Erasmu a bylo to báječný! Jenže Evropa mi začala být malá a já toužila poznat jak to chodí i jinde ve světě a jestli jsou ti amící tak tlustí jak se říká. Tak jsem vybrala co je mému oboru nejbližší a vyjela na lifeguarda do států no a teď vymýšlím kam to bude dáááál... Jak se říká: ,,We live olny once" a život se má žít a né přežívat! PS: v případě jakýkoliv dotazů mě neváhej kontaktovat.

Nikol Jančiová

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně

O mně: Jsem bývalá studentka Pedagogické fakulty v Ústí, obor: angličtina a společenské vědy. Programu Work and Travel plavčík v USA jsem se zúčastnila již 2x a vždy to bylo skvělé léto! Před VŠ jsem pracovala jako servírka v Anglii, což mě pouze utvrdilo v tom, že zahraniční zkušenosti jsou to nejlepší, a tím to vlastně celé začalo 🙂 Momentálně dělám ambassadorku pro Ústecký kraj a ve volném čase doučuji angličtinu. Po novém roce se chystám na Working Holiday na Nový Zéland, abych získala další zahraniční zkušenost a mohla se věnovat i svému koníčku – cestování! 🙂

Kateřina Fidlerová

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně

O mně: Ahoj, jmenuji se Káča a studuji Ekologii na UJEPu a Německý jazyk ve sféře podnikáni na OSU. Cestování miluji. Cestuji už od mala, ve 14 jsem byla poprvé v Německu jako Au-Pair. Amerika pro mě byla velká výzva, nikdy jsem nebyla dál než ve Španělsku. Občas to bylo těžké, ale nakonec je z toho obrovský, nezapomenutelný zážitek! Zlepšila jsem si angličtinu, poznala hromadu nových přátel, přežila tři hurikány 😀 a procestovala kus světa.

Zlín:

Zuzana Švancarová

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

O mně: Jmenuji se Zuzka a jsem studentkou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Odjakživa miluji cestování, poznávání nových lidí a učení se cizích jazyků. Loňské léto jsem, díky programu W&T, strávila v Californii jako hosteska v restauraci. I přes pracovní nasazení se mi podařilo procestovat pořádný kus USA, takže už opět vymýšlím, kam se podívám příště. Moc ráda vám pomůžu a poradím, jak vycestovat a užít si pořádný kopec zábavy.

Kristína Růžičková

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

O mně: Volám sa Kristína a som študentkou Univerzity Tomáša Baťu v Zlíne. Mojou vášňou je umenie a cestovanie, ideálne v kombinácii. Rada spoznávam nové miesta a ich kultúru, preto sa snažím cestovať hlavne na vlastnú päsť. Vďaka programu W & T som mala možnosť prežiť 3 mesiace v USA, čo pre mňa bol jeden z najlepších zážitkov. Ak chcete zažiť niečo podobné, napíšte mi a ja vám rada pomôžem.

O našich programech píšeme novinky,
bavíme se s klienty a pořádáme akce

Co je u nás nového?

Proč se stát plavčíkem na Long Islandu? Pro Jana byla jeho volba prý jednoduchá a jasná!

Být plavčíkem neznamená sedět celý den u vody a pozorovat, jestli se někdo netopí, ale má to i své výhody… Více

Jany „Gap Year“: Začátky v Londýně aneb Co se dá stihnout za jeden měsíc

Na rozdíl od většiny mých spolužáků, kteří měli za cíl dostat se na vysokou školu, jsem se rozhodla udělat si… Více

Pohovor na práci v Kanadě mi připadal jako fajn pokec s kámoši, vzpomíná Petr

Na rozhodnutí odjet za dobrodružstvím do ciziny není nikdy pozdě. Nemusíte být jen studenti, kteří hledají program na letní prázdniny…. Více

Stěhování pobočky AustraliaOnline a Czech-us v Brně.

Brněnskou pobočku najdete od 4. 11. 2019 na nové adrese: Rašínova 2, Brno – střed v 5. patře, viz. mapa… Více

Americký večer na Hvězdě v Praze s Welcome drinkem zdarma! :)

04.12.2019 19:00:00

Přemýšlíš nad tím, že v létě vyrazíš na Work and Travel do USA, ale ještě ses úplně nerozhoupal/a? Přijď za… Více

Americký večer ve Zlíně s Welcome drinkem zdarma! :)

11.12.2019 19:00:00

Chceš si přes léto něco vydělat, procestovat západní polokouli, získat spoustu zážitků, přátel a užit se nezapomenutelné léto? Tak se… Více

Americký večer v Pardubicích s Welcome drinkem zdarma! :)

27.11.2019 18:00:00

Přemýšlíš nad tím, že v létě vyrazíš na Work and Travel do USA, ale ještě ses úplně nerozhoupal/a? Přijď za… Více

Americký večer na ČZU v Praze s Welcome drinkem zdarma! :)

19.11.2019 18:00:00

Přemýšlíš nad tím, že v létě vyrazíš na Work and Travel do USA, ale ještě ses úplně nerozhoupal/a? Přijď za… Více

Míša, USA – Colorado

Loučeníme se s Coloradem, kde jsme strávili dvě super léta, na která budeme vzpomínat celý život. Odnášíme si spoustu zážitků,… Více

Eliška, USA – Polebridge

Před odjezdem do USA jsem si měla odpovědět na otázku: ‚Why did I apply to work in Polebridge?‘ Mou odpověď… Více

Dominik Richter, New York

Opravdu si v téhle agentuře vážím práce všech lidí, kteří se podíleli na tom, abychom mohli s přítelkyní prožít dvě… Více

Email od Štěpánky a Toma z Kanady

Dobrý den Adri, v Kanadě jsme již třetím měsícem a nemůžeme si tuto zkušenost vynachválit. Já jsem začala pracovat v… Více

Zaujal Vás program? Registrovat se do programu

Napište nám

Nebo nám rovnou
napište či zavolejte
+420 211 221 501

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů.

Zaujal vás některý z našich programů? Napište přímo koordinátorovi programu nebo se registrujte do programu a my vás budeme kontaktovat. Výběr necháváme na Vás!

Co nového na instagramu?

© 2003-2019, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz