Brand Ambassadoři

Chcete informace o našich programech z nezávislého zdroje? Kontaktujte své spolužáky, naše regionální zástupce, kteří jsou zároveň účastníky našich programů.

 

Nenašli jste své město? Kontaktujte nás a rádi Vás navštívíme.

Foto

Brno – Lucie Moravčíková

Univerzita: Masarykova univerzita
O mně: Jsem úplně normálně bláznivá holka s touhou objevovat svět, snahou žít naplno a vidět na všem něco pozitivního. Studuju angličtinu a ruštinu na pedagogické fakultě v Brně. Ráda poznávám nové lidi, nedokázala bych žít bez přátel, cestování, hudby, dobrého jídla, tance a smíchu.
Minulé léto jsem strávila v USA, kde jsem pracovala v zábavním parku. Jestli máš otázky nebo chceš jen tak pokecat o Americe, ozvi se. Ráda poradím a případně dodám odvahu k vykročení směrem k nezapomenutelnému létu! 🙂

“Travel far enough, you meet yourself.“

GSM: 737 660 088

 

Foto

Brno – Veronika Vývodová

Univerzita: Vysoké učení technické
O mně: Jsem studentkou strojárny na VUT v Brně. Miluju sport, cestování, hudbu, moře, léto a prázdniny. Řídím se myšlenkou: Nelituj ničeho, co jsi udělala, protože nikdy nechci litovat toho, co jsem neudělala, když jsem měla šanci. Dvě nezapomenutelná léta jsem strávila jako plavčík v zábavním parku Hersheypark v Pensylvánii. Bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě, které mi otevřelo oči a ukázalo, jaké možnosti nám život nabízí, jen je musíme chtít a využít! Tak je využij i ty! Pokud tě napadla nějaká otázka, klidně napiš.
GSM: Bude doplněno

 

Foto

České Budějovice – Martin Babka

Univerzita: Jihočeská univerzita
O mně: Martin studuje Ekonomickou fakultu v Českých Budějovicích. Rád cestuje po světě, miluje hudbu a všechny sporty. Několikrát absolvoval program W&T jako oceánský plavčík v Jižní Karolíně a milerád se s vámi podělí o své zážitky z cest. Svůj volný čas nejraději tráví ve fitness centru nebo na golfovém odpališti.
GSM: 775 309 821

 

Foto

Jindřichův Hradec – Tomáš Havlík

Univerzita: Univerzita Karlova
O mně: Před 3 lety jsem se poprvé přihlásil do programu W&T a od té doby každé léto trávím jako bazénový plavčík v hlavním městě USA ve Washingtonu DC. Přihlásit se na Work&Travel bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsem doposud učinil a proto velmi rád předám zkušenosti budoucím účastníkům programu. Mimo to se považuji za aktivního člověka, který se ze všeho nejraději honí po hřišti za kulatým nesmyslem, posedí s přáteli u dobré kávy a hlavně miluje cestování!
GSM: 723 383 573

Foto

Hradec Králové – Martina Roflíková

Univerzita: Univerzita Hradec Králové
O mně: Jsem přátelská a optimistická holka, která miluje cestování. Studuji obor logopedie na Pedagogické fakultě v Hradci Králové. Ráda poznávám nové lidi, a nedokážu si svůj život představit bez rodiny, přátel, sportu, knížek a nových zážitků. A především díky W&T jsem měla možnost zažít dvě úžasná léta v USA jako plavčík a procestovat kousek světa. Ráda se s Vámi podělím o svoje zážitky a zkušenosti nebo poradím s výběrem programu. Nebojte se mě kontaktovat!:)
GSM: 607 555 606

 

Foto

Hradec Králové – Kamil Žák

Univerzita: Univerzita Hradec Králové
O mně: V USA jsem strávil dvě nezapomenutelná léta jako plavčík v Bostonu a ten se stal mým druhým domovem. Ve volném čase si rád zajdu do fitka, zahraju si tenis, fotografuju nebo cestuju. Díky programu W&T jsem měl možnost splnit si svůj velký sen, podívat se na Havajské ostrovy. Rád osobně poradím a pomůžu, aby si i další lidi splnili své sny!:)
GSM: 774 736 277

 

Foto

Plzeň – Míša Ježková

Univerzita: Západočeská univerzita v Plzni
O mně: Na začátku každé velké cesty je vždy potřeba udělat malý první krůček. Ten já udělala přihlášením do programu Work&Travel. Díky tomu se mi otevřely dveře do světa. Poznala jsem nejen nové přátele, ale i sama sebe a také jsem si splnila svůj sen. Pokud zrovna neplánuji, kam se v nejbližší době podívám, studuji ZČU v Plzni. Jsem také velkým fanouškem dobrého jídla, pití a muziky.
GSM: Bude doplněno
E-mail: Bude doplněno

 

Foto

Praha – Ladislav Růžička

Univerzita: VŠE – Jižní Město
O mně: Mým životním motem je nikdy nelitovat investic do cestování, stolního fotbálku a dobrého vína. Od toho se odvíjí i moje životní priority, mám rád dobrodružství, posezení s přáteli a sport 🙂 Jinak jsem také studentem VŠE, přítelem dobrého jídla a kvalitní hudby. Minulé prázdniny jsem strávil jako plavčík v Americe a tuto zkušenost řadím k těm nejlepším a nejzásadnějším v mém živote.
GSM: 606 563 924

 

Foto

Praha – Natália Madunická

Univerzita: Česká zemědělská univerzita
O mně: Som energetická a optimistická žena so slovenskym pôvodom v tele. Už od malička sa venujem tancu, vďaka ktorému som precestovala kus sveta, ktorý mi otvoril oči a naučil ma vidieť veci inak. Medzi moje ďaľšie záľuby patrí šport, zvieratá a hudba. Od mojich 15 rokov som si nasadila sedemmíľové čižmy, ktoré ma každé leto privedú na iné zázračné miesto. Moje posledné leto som strávila v Amerike ako plavčíčka v štáte Virginia. Už sa nemôžem dočkať ďaľšieho leta, keď vycestujem opäť za novým dobrodružstvom.
GSM: 911 323 929

 

Foto

Praha – Kateřina Králová

Univerzita: Karlova Univerzita
O mně: Jsem studentkou Karlovy univerzity v Praze a člověkem toužícím poznávat nové věci. Jedním z mých mnoha zájmů je cestování. Byla jsem v jižní i severní Americe, Asii a řadě evropských zemí. Ráda se o své zkušenosti ze zahraničí podělím s každým, kdo se odhodlá na chvíli opustit náš český „rybník“ a podívat se, jak se žije jinde.
GSM: 605 336 569

 

Foto

Praha – Tereza Sychrová

Univerzita: Vysoká škola regionálního rozvoje
O mně: Pořád jsem přemýšlela, co chci v životě dělat. Díky programu W&T jsem to zjistila. Chci procestovat svět! V USA jsem zatím strávila dvě nezapomenutelná léta a to konkrétně v Montaně. Miluju přírodu, posezení s přáteli a hlavně život!!! Pokud i ty chceš začít žít naplno, tak se mi neváhej ozvat!
GSM: 607 578 528

 

Foto

Praha – Lucie Svorcová

Univerzita: Univerzita Karlova
O mně: Ahoj. Jsem 22 letá studentka Ochrany životního prostředí na Přf UK. Mám ráda outdoorové sporty a celkově dovolenou v přírodě. Dvě léta jsem strávila na WaT v Jižní Karolíně jako plavčice a jeden semestr objevovala krásy Azorského ostrova na studijním pobytu. Teď mám pracovní víza do Kanady a jen čekám na pořádnou pracovní příležitost. A co vy? 🙂
GSM: 603 226 734

 

Foto

Praha – Jiří Bodlák

Univerzita: Vysoká škola hotelová
O mně: Ahoj, žiju na plno. Rád se věnuji cestování, gastronomii, fotografování a sportu. Své první léto v USA jsem pracoval na pozici kuchař. Při práci v gastronomii se není čeho bát. Bylo to nezapomenutelné léto, které jsme završili měsíčním cestováním po západním pobřeží. Tento program byl pro mne velkou zkušeností. Poznal jsem skvělé lidi nejen v Americe, ale zároveň po celé Evropě, které se nyní chystám navštívit. Rád vám poradím ohledně programu WaT a tipů jak nejefektivněji cestovat a užít si to nejlepší léto!
GSM: 731 716 652

 

Foto

Praha – Jan Jaroš

Univerzita: ČVUT
O mně: Ahoj, chceš vyjet do zahraničí a nevíš jak? Obrať se na mě a já ti s tím rád pomůžu. S Czech-us jsem měl tu čest zažít jak Summer School v Chorvatsku, tak i super léto v rámci programu W&T v USA 🙂
GSM: 607 604 344

 

Foto

Praha – Kristýna Langová

Univerzita: UNYP
O mně: Ahoj. Jsem Kristýna Langová a studuji psychologii na University of New York in Prague. Kromě psychologie miluji cestování a minulé prázdniny jsem poprvé vycestovala do USA na program Work and Travel. Ačkoli mě mé rozhodnutí stálo hodně odvahy, rozhodně toho nelituji, protože to bylo jedno z nejlepších lét mého života! Ráda se s vámi podělím o své zážitky a přiblížím vám, jak takovýto program funguje.
GSM: 604 647 201

 

Foto

Praha – Adéla Říhová

Univerzita: Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů
O mně: Jmenuji se Adéla Říhová a jsem studentkou Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. Nejvíce ze všeho mám ráda sport, cestování, hudbu, umění a jídlo. Minulé léto jsem byla jako oceánový plavčík na Myrtle Beach v Jižní Karolíně. V rámci studií jsem nějaký čas žila v Anglii a Francii. Díky těmto cestám jsem získala velmi cenné zkušenosti a každému je vřele doporučuji. Je to to nejlepší, co pro sebe může člověk udělat.
GSM: 725 803 253
E-mail: adelkari@seznam.cz

 

Foto

Praha – Martin Navrátil

Univerzita: Vysoká škola obchodní
O mně: Ahoj jsem Martin, studuji Vysokou školu obchodní v Praze (VŠO) v Praze. Czech-us mi pomohl splnit si můj sen, vyjet do USA, kde jsem strávil 3 měsíce plných zážitků v North Myrtle Beach (SC). Pracoval sem jako Ocean Lifeguard. Byl to pro mě životní zážitek a rád bych pomohl, inspiroval každého, kdo má chuť splnit si podobné sny jako já. Jsem společenský, rád jím, zbožňuji cestování a design. Pokud mě potkáš a máš dotazy, ptej se! Nekoušu a rád Ti pomůžu.
GSM: 775 277 340
E-mail: navratilmartin102@gmail.com

 

Foto

Zlín – Alena Dudová

Univerzita: Univerzita Tomáše Bati
O mně: Jsem živý člověk, co miluje jakoukoliv aktivitu. Studuji ve Zlíně na Univerzitě Tomáše Bati obor Anglický jazyk pro manažerskou praxi, protože angličtina je odjakživa mým koníčkem a kdyby bylo na mě, tak nejradši mluvím jen anglicky. Díky agentuře Czech-us jsem již 2 léta pracovala v USA jako plavčík a tyto 2 zkušenosti řadím k těm nejzásadnějším v mém životě. Miluji cestování a poznávání nových prostředí, kultur a hlavně lidí a díky mé extrovertní povaze mám kamarády po celém světě. Ve svém volném čase zpívám, hraji v divadle a hodně sportuji.
GSM: 775 106 348

 

Foto

Ostrava – Klára Otrubová

Univerzita: VŠB Ostrava – Technická fakulta
O mně: Ahojky..:) Studuji 4. rokem VŠB Báňskou v Ostravě, obor stavební hmoty a diagnostika staveb. Moc ráda cestuji a díky czech-us jsem se podívala do USA, což byly ty nejlepší prázdniny..:) Jsem akční a komunikativní člověk, který má rád zábavu.
GSM: 721 809 399

 

Foto

Ostrava – Mojmír Machovský

Univerzita: VŠB Ostrava – Ekonomická fakulta
O mně: Zdravíčko, jsem Mojmír a studuji obor Ekonomická žurnalistika na VŠB v Ostravě. Baví mě sport, nově jsem našel zalíbení v posilování a boxu. A samozřejmě moc rád cestuji. Už jsem byl v různých státech Evropy, ale taky v USA (samozřejmě s CZECH-USem), Mexiku nebo v JV Asii. Řekl bych o sobě, že jsem velký vlastenec, ale to rozhodně není překážkou pro to, abych poznal (nebo my všichni), jak to chodí jinde
GSM: Bude doplněno

 

Foto

Ostrava – Adam Kubala

Univerzita: VŠB Ostrava
O mně: Ahoj, jmenuji se Adam
a studuji na univerzitě VŠB v Ostravě obor turismus a cestovní ruch. Rád se učím jazyky, cestuji a poznávám nové kultury. Jsem dvojnásobný účastník programu W&T jako bazénový plavčík v New Yorku a New Jersey. Jsem také účastník programu Erasmus ve Španělské Valencii. Nejaktuálnější zahraniční zkušenosti jsem načerpal na Anglickém a Skotském pracovním trhu v létě 2016. Milerád se s vámi podělím o své zážitky a zkušenosti a pomohu vám s vašimi cestami.
GSM: 725 99 22 11

 

Foto

Pardubice – Denisa Halamová

Univerzita: Univerzita Pardubice
O mně: Ahoj, mé jméno je Denisa a studuji na Univerzitě v Pardubicích na chemicko-technologické fakultě. Jsem vášnivá cestovatelka, snílek a holka co si jde za svými sny. S agenturou Czech-us jsem měla možnost splnit si svůj dlouholetý sen, podívat se do Ameriky a strávit tam nejlepší léto jako plavčík. Pokud i ty chceš zažít léto snů v Americe a studuješ v Pardubicích, neváhej a kontaktuj mě.
GSM: 603 300 660

 

Foto

Liberec – Jakub Matušík

Univerzita: Technická univerzita Liberec
O mně: Studuji fakultu ekonomickou na TU v Liberci. S Czech-usem jsem byl dvakrát na plavčíkovi a v Londýně. Rád poznávám nové lidi a zajímají mě jejich názory a příběhy. Celkem často hraji volejbal a občas si jdu zaplavat nebo zajezdit na kole
GSM: 734 800 523

 

Foto

Liberec – Lukáš Taclík

Univerzita: Technická univerzita Liberec
O mně: Ahoj, jmenuji se Lukáš a aktuálně jsem studentem Technické univerzity v Liberci na studijním oboru Manažerská informatika. S agenturou Czech-us jsem prožil nejlepší léto v životě a to v Houstonu v Texasu. Dělal jsem bazénového plavčíka a jednoduše nejlepší job ever! Podíval jsem se do Miami, Karibiku, projel nespočet národních parků, dále do San Franciska, Los Angeles i New Yorku. Probudilo to ve mě hlad po cestování a myslím, že by měl odjet každý! Pokud budeš mít nějaké dotazy, otázky, jsem tu pro tebe.
GSM: 775 442 191

 

Foto

Ustí nad Labem – Nikol Jančiová

Univerzita: Univerzita Jana Evangelisty Purkyně
O mně: Jsem bývalá studentka Pedagogické fakulty v Ústí, obor: angličtina a společenské vědy. Programu Work and Travel plavčík v USA jsem se zúčastnila již 2x a vždy to bylo skvělé léto! Před VŠ jsem pracovala jako servírka v Anglii, což mě pouze utvrdilo v tom, že zahraniční zkušenosti jsou to nejlepší, a tím to vlastně celé začalo 🙂 Momentálně dělám ambassadorku pro Ústecký kraj a ve volném čase doučuji angličtinu. Po novém roce se chystám na Working Holiday na Nový Zéland, abych získala další zahraniční zkušenost a mohla se věnovat i svému koníčku – cestování! 🙂
GSM: 734 28 65 22

 

Foto

Olomouc – Linda Suchanová

Univerzita: Univerzita Palackého
O mně: Jsem studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Moji blízcí mě označují jako světoběžníka, což můžu sama potvrdit -(asi jako každý tady:) moc ráda poznávám a navštěvuji nová místa. Pracovala jsem jako dětská animátorka v Tunisku, rok potom jako sportovní a taneční animátorka na Maltě. Díky Czech-Us jsem si splnila sen a podívala se do USA, kde jsem dělala bazénového plavčíka ve Virginii. Můj zatím poslední delší výjezd byl Erasmus v Madridu. Myslím, že cestování je díky rozmanitému světu opravdu vzrušující a člověk má pořád co objevovat:) Takže pokud Tě něco zajímá, nebo chceš jen pokecat, neváhej se ozvat. Moc ráda své zkušenosti sdílím a naopak si je i s radostí poslechnu:)
GSM: 777 851 433

Foto

Jihlava – Simona Krebsová

Univerzita: Vysoká škola polytechnická Jihlava
O mně: Jmenuji se Simona Krebsová. Již druhým rokem studuji cestovní ruch na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě. Mezi mé největší záliby patří cestování, sport (především plavání) a poznávání nových lidí. Jsem velmi společenská, optimistická, mám ráda zábavu a společnost lidí se smyslem pro humor. Již jsem měla možnost navštívit více než 30 zemí světa a mým největším snem je Austrálie, kam se chystám v budoucnu. Léto 2016 jsem strávila v USA jako oceánský plavčík v Jižní Karolíně, a program Work and Travel mohu jedině doporučit. Toto léto se do USA chystám znovu. Pokud byste měli jakékoliv dotazy ohledně práce, cestování nebo si chtěli prostě jen tak popovídat, neváhejte mě kontaktovat. SO KEEP CALM AND TRAVEL THE WORLD.
GSM: 739 025 448

Nenašli jste své mesto? Kontaktujte nás a rádi Vás navštívíme.

Líbí se Vám program? Můžete se

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail