Předvánoční nákupy a jazykový kurz v Londýně (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Podzim je u leteckých společností ve znamení skutečně nízkých cen letenek do Londýna. Např. Ryanair nabízí cenu zpáteční letenky již od 1000,- CZK a z České republiky nabízí dokonce odlety nejen z Prahy a Brna, ale i z Ostravy. I samotný pobyt v Londýně je aktuálně díky Brexitu a následnému pádu libry nejlevnější za poslední 4 roky. Využijte tedy přívětivé konstelace a letošní vánoční dárky nakupte v Londýně a ještě se zdokonalte v angličtině:

LSC Stanton

LSC Stanton

2 týdenní jazykový kurz s intenzitou 20 lekcí týdně, ubytování v jednolůžkovém pokoji u hostitelské rodiny bez stravy. V ceně není zahrnuta letenka, místní doprava, cestovní pojištění a kapesné.

Kalkulace – 14 dní

 CenaKurz*Cena CZK
Registrační poplatek

Registrační poplatek je nevratný
50 GBP31,7 CZK1 585 CZK
Kurz

Jazykový kurz 15 lekcí /týdně. Výuka probíhá každý všední den v dopoledních hodinách.

Učebnice jsou zahrnuty v ceně kurzu. Maximální kapacita skupiny je 12 osob.
270 GBP31,7 CZK8 559 CZK
Ubytování v hostitelské rodině

Zóna 2, jednolůžkový pokoj bez stravy
460 GBP31,7 CZK14 582 CZK
Celkem
24 726 CZK

Rodinná atmosféra na britském pobřeží

Preferujete-li klidnější prostředí, osobní přístup a rodinnou atmosféru ve škole, pak doporučujeme návštěvu některého z pobřežních letovisek. Ruch metropole si můžete užít díky nabízeným víkendovým výjezdům. Bournemouth je díky své poloze a přívětivému klimatu nazýváno „ Britskou riviérou“

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail