Pracujte celé léto přímo u oceánu ve vyhlášených turistických lokalitách USA (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Práce pro každého

Plavčík USA

Hledáme číšníky, hostesky, barmany a další zaměstnance do restaurace s mořskými specialitami, obsluhu do občerstvení, prodejce v obchodě s cukrovinkami a suvenýry a muže na správu bazénu.

MyrtleBeach, OuterBanks, Ocean City, Mexický záliv – právě sem jezdí tisíce Američanů na letní dovolenou a vy zde můžete pracovat a ve volnu užívat pláží a všech dalších atrakcí.

Odlet: květen/červen
Konec programu: září
Plat: od 8$ – 12$ per hour

Main Photo

Dana - Ano, Amerika nás opravdu změnila!!!

Dana - Ano, Amerika nás opravdu změnila!!!

„Otevřela jsem webové stránky a projížděla, co by bylo asi tak nejlepší...Ale pak jsem si řekla: Sakra, od malička sníš o tom podívat se do USA!...Co k tomu potřebuju? Peníze, potvrzení o studiu...nic víc...No a samozřejmě odvahu...Důležité je se hlavně se nebát a nepo....se z toho...:)... V tu chvíli jsem začala být nadšená, četla jsem více a více informací...Byla jsem skoro dojata...Tak moc si přeju tam jet, tak mooooc! .... Ano, Amerika nás opravdu změnila!!! Člověk má rozšířené obzory a je nabitý optimismem, že jsou na světě i místa, kde si lidé dokážou užívat života naplno, bez věčného naříkání, stěžování si apod…“

Více informací

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail