Práce v hotelech ve Velké Británii (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.
Program byl dočasně uzavřen. Můžete využít program Práce v Londýně.

Flag UK

Chtěli byste zjistit, jak chutná pravý čaj o šesté? Zdokonalit se v anglickém jazyce, poznat britskou kulturu a i si vydělat nějaký ten peníz? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano a již nyní ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni, pomůžeme vám tento sen splnit.

Kdo se může zúčastnit, kde budu pracovat a na jak dlouho?

Pracovních programů se mohou účastnit všichni, kteří dosáhli plnoletosti a minimálně 3 měsíce chtějí strávit v zahraničí. Program funguje celoročně, nejlepší pozice však najdete během sezóny od dubna do září. Minimální délka programu jsou 3-4 měsíce, maximální délka programu nijak omezená není.

Kromě velkých měst jsou hotely umístěny po celé Velké Británii, takže budete v rozmanitém prostředí menších městeček, rekreačních letovisek a můžete si tak užit typickou britskou kulturu a přírodu.

Pracovní pozice

Prácovat budete zejména na pozicích:

 • pokojská
 • recepční
 • číšník / servírka
 • pomocná síla v kuchyni
 • a další pozice v hotelnictví

O pracovní pozici rozhodují zejména vaše úroveň angličtiny, předchozí zkušenosti a čas, který v Británii můžete strávit. Mzda, kterou dostáváte jednou měsíčně, je 6,31 GBP na hodinu, což odpovídá přibližně 200 korun českých za hodinu. V hlavní sezóně vám zaměstnavatel garantuje 35 – 40 hodin týdně, někteří zaměstnavatelé nabízí i možnost pracovat přesčas.

Bydlení zdarma a zvýhodněné ubytování

Ubytování máte zajištěné ještě před příjezdem na místo. Naši klienti jsou ubytováni zejména v hotelech, kde pracují, nebo poblíž pracoviště. Bydlení v hotelu je zdarma, nebo za cca 30 liber týdně poblíž hotelu. O stravování se starat nemusíte – hotelová kuchyně je zdarma a velmi bohatá.

UK hrnek

Poplatky a služby

Účastnický poplatek

Výše poplatku je 540 GBP při registraci do konce března, poté od 1. dubna 590 GBP.

Poplatek zahrnuje:

 • domluvení pohovoru a zaměstnavatelem
 • konzultaci životopisu
 • simulaci přijímacích pohovorů a jejich konzultace
 • zajištění jazykového kurzu (v případě zájmu)
 • předoletovou orientaci v České republice
 • orientace po příletu do Velké Británie
 • asistenci po celou dobu konání programu
 • zajištění vrácení daní z Velké Británie

Další náklady

Dalšími nezbytnými náklady jsou letenka a kapesné (doporučujeme alespoň 500 GBP pro první měsíc). Důrazně doporučujeme zřízení zdravotního pojištění, protože lékařská péče ve Velké Británii je dražší a podle legislativy EU je hrazena jen do částky, kterou byste za srovnatelné ošetření zaplatili v ČR. Doporučujeme tedy odhlásit se z českého pojištění a pořídit si pojištění pro Velkou Británii.

Více informací a registrace

Pro více informací nás kontaktujte na čísle 777 961 760, e-mailem jobs@czech-us.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů