Práce v Hotelu & Spa ve Španělsku

Program je pro letošní rok z důvodu plné kapacity již uzavřen. Zkuste třeba práci v Londýně 🙂

hotel

O programu [nahoru]

Sníte o práci v hotelu přímo na pláži? Chcete získat bohaté zkušenosti, poznat lidi z celého světa, volné chvíle trávit opalováním se na pláži a popíjením sangrie nebo cestováním po Španělsku? Pak je tento program přímo pro vás.

Nabízíme práci v jednom z nejlepších hotelů na Costa de Azahar ve Španělsku. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel & spa, který se nachází přímo u pláže ve městě Peñíscola, cca hodinu a půl autem od Valencie.

  • délka programu min. 2 měsíce (červenec-srpen), ideálně však 3-4 měsíce (červen-září)
  • vhodné pro maturanty, VŠ studenty i nestudenty
  • odměna 1 370 EURO hrubého měsíčně (cca 34 250 Kč hrubého)
  • práce 40 hodin týdně
  • ubytování a strava poskytovány zaměstnavatelem ZDARMA v areálu hotelu
  • hotel se nachází přímo u pláže, cca 130 km severně od Valencie

Návratnost vložených prostředků do programu je díky vysoké finanční odměně dosažena během prvního měsíce práce.

Pracovní pozice [nahoru]

hotel_spa

Číšník/servírka

Možné náplně práce:

  • obsluha – snídaňový bufet
  • obsluha – obědy, večeře
  • obsluha v tématické restauraci
  • obsluha v kavárně
  • obsluha ve SnackBaru
  • Room Service

Měsíční plat: 1 375,26 EURO hrubého

Výpomoc na recepci

Náplň práce:

  • běžná náplň práce na recepci
  • check in/out hotelových hostů
  • věnování se hostům

Měsíční plat: 1 373,29 EURO hrubého

Výpomoc v kuchyni

  • asistovat vedoucímu kuchyně a kuchařům
  • objednávat suroviny, vykládat dané objednávky
  • příprava surovin na vaření
  • příprava jednoduchých jídel
  • úklid kuchyně

měsíční plat: 1 375,26 EURO hrubého

Podmínky účasti [nahoru]

hotel

Číšník/servírka:

  • min. věk 18 let, dokončené středoškolské vzdělání
  • občan Evropské unie
  • španělský jazyk na komunikativní úrovni
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou, nikoli podmínkou
  • různé kurzy či certifikáty výhodou, nikoli podmínkou
  • Praxe v oboru

Výpomoc na recepci:

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • francouzština nebo němčina výhodou, nikoli podmínkou
  • uživatelská znalost informatiky výhodou, nikoli podmínkou

Výpomoc v kuchyni:

  • znalost dalších cizích jazyků výhodou, nikomu podmínkou

Ceník [nahoru]

hotel

Účastník uhradí registrační poplatek 9.900,-Kč, který zahrnuje:

  • poradenství při tvorbě a úpravě životopisu
  • asistenci s ostatními dokumenty pro zaměstnavatele
  • Vaši účast na Job Fairu v Praze (osobní pohovor se zaměstnavatelem)
  • předodletovou orientaci
  • poradenství při zajištění cestovního pojištění
  • informační pomoc, poradenství

Registrační poplatek se platí na dvě části: 1. část ve výši 1500,- Kč uhradí zájemce před účastí na pracovním pohovoru. 2. část registračního poplatku uhradí pouze v případě, že bude zaměstnavatelem přijat na práci.

AKCE: Využij slevy na registrační poplatek – přijďte zkusit své štěstí na pohovor zcela zdarma! Registrační poplatek uhradíte pouze v případě, že budete zaměstnavatelem přijati na práci ve Španělsku.

Po domluvě je možné uhrazení registračního poplatku rozložit na splátky, či platbu odložit.

Máme 14 let osobních zkušeností se zahraničními pracovními programy.

Naše koordinátorka programu Práce ve Španělsku Kateřina se osobně tohoto programu již dvakrát zúčastnila a letos má v plánu jet znovu. 🙂

Naším cílem je, aby váš plán strávit léto prací ve Španělsku nezůstal jen na papíře. Postaráme se o Vaše měkké přistání ve Španělsku.

Fotogalerie [nahoru]

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Napište Nám

Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail