JobFair Kanada 6. – 7. prosince 2014 (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Získejte práci v Rockies na JobFairu 6. – 7. prosince 2014 v Praze! Již nyní máme potvrzenou účast zástupců resortů z Jasper, Banff a Panorama.

Myslíte, že najít práci v Kanadě půjde těžko? Omyl! Není nic jednoduššího, než přijet o víkendu 6. a 7. prosince do Prahy a ucházet se osobně o sezónní práci v kanadských horských střediscích/městech. Najímat se budou zaměstnanci převážně na léto květen/červen až konec října 2015, případně na zimní sezonu, která začíná v prosinci a trvá do dubna.

Tým Jasper

Budete mít jedinečnou možnost pracovat a užívat si volný čas v Rockies a stát se součástí mezinárodního kolektivu a zapadnout i mezi místní domorodce. V Rockies si najde aktivity každý v každém ročním období, stačí si jen vybrat:– vysokohorská turistika, jízda na MTB kole, jízda na koni, jízda na kajacích, kanoistika, raftování, kempování, lyžování, skialpinismus, snowboarding a golf. Ať už si vyberete cokoliv, vždy budete obklopeni krásnou a divokou kanadskou přírodou.

Letos obsazujeme 150 pozic! Zarezervujte si místo na JobFairu!

Kolik mě to bude stát? – Účast na JobFairu je ZDARMA. Vybíráme pouze vratnou zálohu 500 Kč. Pokud nebudete přijati, záloha vám bude vrácena v plné výši. Pokud nedorazíte, záloha propadá. Proč toto pravidlo? Zaměstnavatelé si na každého rezervují 15-20 minut, potřebujeme tedy jejich čas organizovat. Děkujeme za pochopení.

Pokud to s Kanadou myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit, můžete do 21.11. podepsat programovou smlouvu a ušetřit 2000 Kč z programového poplatku! Zálohu na účast na JobFairu v tom případě neplatíte.

Ušetřete 2000 Kč z programového poplatku

Pracovní pozice a ubytování

Zaměstnavatelé nabízejí různé pozice: housekeeping – room cleaner, laundry attendants, houseman, F&B – server, kitchen helper, front desk, guest service, gardener and maintenance, lift attendant, rental shop worker a další. Umístění na danou pozici záleží na úrovni angličtiny a předešlých pracovních zkušenostech. Ubytování pro zaměstnance je k dispozici u hotelů nebo nedaleko od nich. K dispozici je několik typů ubytování včetně kolejního typu i ubytování v apartmánech. Nejpopulárnějším prostředkem k dopravě je kolo.

Registrujte se a pošleme vám více informací

Registrace je nezávazná.


Máte jakékoliv otázky? Máme tu pro vás odpovědi na nejčastější dotazy – FAQ

Po registraci se s vámi spojí náš koordinátor. Při registraci můžete položit i dotaz. Rovněž nám registrací umožníte informovat vás o novinkách.

Více informací a aktuality

Jak to vypadá u našich zaměstnavatelů?

Nádhernou krajinu národního parku Jasper najdete v Albertě, Kanada. Sami se z videa můžete přesvědčit, že je Jasper opravdu nádherný. Pro lepší kvalitu videa můžete přejít na youtube – a nezapomeňte kliknout na tlačítko „subscribe“, ať vám neuniknou žádná videa.

Marmot Basin se také nachází v Jasperu a jedná se samozřejmě také o opravdu nádherné místo, kde pracovat. Sami se z videa můžete přesvědčit. Nezapomeňte kliknout na tlačítko „subscribe“, ať vám neuniknou žádná videa.

Na oficiální stránce můžete nalézt veškeré info k resortu, o kterém již určitě teď přemýšlíte. Z videa je patrné, že pracovat zde bude radost.Nezapomeňte kliknout na tlačítko „subscribe“, ať vám neuniknou žádná videa.

Pakliže jste už koukali na minulá videa a viděli odkazy týkající se Panorama Mountain Village, určitě vám neušlo, že se jedná o malé a neuvěřitelně malebné místo, kde je všechno na jednom místě. Na našem videu se můžete ještě pokochat místem, ve kterém můžete pracovat právě vy. Sami se z videa můžete přesvědčit. Nezapomeňte kliknout na tlačítko „subscribe“, ať vám neuniknou žádná videa.

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail