Nejlepší angličtinářka v ČR je v Pardubicích (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Naše agentura organizovala soutěž Angličtinář roku pro studenty středních škol po celé České republice. Zúčastnilo se 667 studentů z 91 škol.

Měli jsme tu čest předat vítězce osobně ocenění. Vítězka, Martina Hlávková, studuje na Anglickém gymnáziu, SOŠ a VOŠ, s.r.o v Pardubicích. Martiny škola se umístila 24. nejlepší v republice, což je nejen skvělý výsledek v rámci ČR, ale zároveň nejlepší výsledek z celého Pardubicka a Hradecka. Anglické gymnázium naleznete také na Facebooku.

Předání ceny na gymnáziu v Pardubicích

Na fotografii zleva Pavlína Omastová (naše manažerka programu Studium v zahraničí), Lucie Zídková (kantorka Anglického gymnázia), Michal Blažek (vedoucí projektu Angličtinář roku), Martina Hlávková (nejlepší angličtinářka v České republice), Ing. Josef Krčil (ředitel gymnázia) a Daniela Rawsthorne (kantorka Anglického gymnázia).

Anglické gymnázium v Pardubicích se zaměřuje na specializace, které jsou v současnosti velmi vzácné mezi středními školami, čímž zajišťuje, že studenti školy naleznou uplatnění i v praxi, pokud již nebudou chtít pokračovat na vysokou školu. Velké procento předmětů je také vyučovaných v AJ (včetně např. tělesné výchovy), díky čemuž získávají studenti prvotřídní znalost anglického jazyka.

První cenou v soutěži byl 14tidenní jazykový kurz v Dublinu, včetně ubytování. Slečně Hlávkové ještě jednou gratulujeme!

Kompletní výsledky soutěže naleznete na webové stránce Výsledky soutěže Angličtinář roku.

Comments

comments

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail