Nejlepší angličtinářka v ČR je v Pardubicích (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Naše agentura organizovala soutěž Angličtinář roku pro studenty středních škol po celé České republice. Zúčastnilo se 667 studentů z 91 škol.

Měli jsme tu čest předat vítězce osobně ocenění. Vítězka, Martina Hlávková, studuje na Anglickém gymnáziu, SOŠ a VOŠ, s.r.o v Pardubicích. Martiny škola se umístila 24. nejlepší v republice, což je nejen skvělý výsledek v rámci ČR, ale zároveň nejlepší výsledek z celého Pardubicka a Hradecka. Anglické gymnázium naleznete také na Facebooku.

Předání ceny na gymnáziu v Pardubicích

Na fotografii zleva Pavlína Omastová (naše manažerka programu Studium v zahraničí), Lucie Zídková (kantorka Anglického gymnázia), Michal Blažek (vedoucí projektu Angličtinář roku), Martina Hlávková (nejlepší angličtinářka v České republice), Ing. Josef Krčil (ředitel gymnázia) a Daniela Rawsthorne (kantorka Anglického gymnázia).

Anglické gymnázium v Pardubicích se zaměřuje na specializace, které jsou v současnosti velmi vzácné mezi středními školami, čímž zajišťuje, že studenti školy naleznou uplatnění i v praxi, pokud již nebudou chtít pokračovat na vysokou školu. Velké procento předmětů je také vyučovaných v AJ (včetně např. tělesné výchovy), díky čemuž získávají studenti prvotřídní znalost anglického jazyka.

První cenou v soutěži byl 14tidenní jazykový kurz v Dublinu, včetně ubytování. Slečně Hlávkové ještě jednou gratulujeme!

Kompletní výsledky soutěže naleznete na webové stránce Výsledky soutěže Angličtinář roku.

Comments

comments

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail