LTC Brighton, Brighton – Kristýna Malečková, léto 2011 (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Co se týče samotné školy, všichni pracovníci i lektoři byli příjemní, milí a přátelští. Nebyl jakýkoliv problém, s kterým by nepomohli a mohla jsem se na ně ve všem obrátit. Lektoři byli skvělí. Já měla mladou lektorku, která byla snad nejlepší lektorka, kterou jsem doposud měla, dokázala přirozeně a zábavně učit angličtinu, a člověk se na hodiny těšil. Kurz mi určitě s mojí angličtinou velmi pomohl a budu na něj dlouho vzpomínat. Vše ve škole bylo k dispozici, přesně podle průvodního materiálu. Až na omezený přístup k internetu, který ale v průběhu pobytu byl vyřešen, protože v rezidenci internet nebyl,ale následně škola toto zařídila a vše bylo v pořádku. Škola nabízela hodně mimoškolních aktivit.


Brighton - Malečková

Co se týče ubytování, rezidence byla čistá, uklizená každý týden (až na ručníky a povlečení, to jsem za celý měsíc neměla vyměněné). Pokoj pěkný se vším co člověk potřebuje. Ve společné kuchyňce chybělo základní vybavení, které by mělo mít každé ubytování tohoto typu. Pouze jeden malý hrnec a pánev pro 6 lidí v bytě. V rezidenci byla k dispozici prádelna, samozřejmě za peníze.
Školu mohu jedině doporučit a klidně bych příští rok jela opět 🙂

Kristýna Malečková

Comments

comments

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail