Letní soutěž s RedBull! (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Agentura Czech-us ve spolupráci s Red Bullem spouští novou letní soutěž pro vysokoškoláky o nejlepší video a blog účastníků programu Work and Travel USA 2014. Pokud se právě teď nacházíš v USA a chceš vyhrát cestovatelský tablet, Red Bull eventy či energii od Red Bullu na 3 měsíce, tak rozhodně čti dále, protože nejlepší kousky vyhrávají spoustu úžasných cen.

Update: 30.10. v 17 h zveřejníme soutěžní příspěvky na Facebooku a uděláme kolem toho trošku vzruchu, aby se co nejvíce lidí na ně podívalo. Následně budou moci fanoušci a vlastně kdokoliv hlasovat o nejlepší video a blog. Soutěž o nejlepší video proběhne na Work and Travel USA FB a soutěž o nejlepší blog na Czech-us FB. Hlasování bude ukončeno 30.10. do 2.11. ve 23:59. Vyhrává ten, kdo má stejný počet lajků, v případě shody ten, kdo má více sdílení.

Letní soutěžPravidla soutěže jsou zcela jednoduchá: Vytvoř “cool” video ze svého léta či založ blog a poděl se o své zážitky. Videa a blogy budou umístěny na naších a Redbulláckých stránkách a taktéž na Facebooku.

Pravidla pro video:

  • Video musí být maximálně 5 minut dlouhé
  • Může být z tvojí práce, ubytování, volného času a především cestování
  • Čím více bude video šílenější, kreativnější a nabité adrenalinem, tím lepší 🙂
  • Bodíky navíc budou dostávat videa točená z vlastního pohledu např. pomocí GoPro kamery

Ceny za nejlepší video:

1. místo – cestovatelský tablet, palivo od Red Bullu na 3 měsíce, 2x lístek na Redbull Event (dle vlastního výběru), kompletní refundace daní
2. místo – Palivo od Red Bullu na 2 měsíce, Czech-us voucher v hodnotě 1000 Kč, 2 x lístek na Red Bull event (dle vlastního výběru), Daňová refundace secured zdarma
3. místo – Palivo od Red Bullu na 1 měsíc, Czech-us voucher v hodnotě 500Kč, 2x lístek na Red Bull event (dle vlastního výběru)
4. místo – 2x Red Bull event (dle vlastního výběru)
5. místo – Czech-us voucher v hodnotě 500 Kč

Ceny za nejlepší blog:

1. místo – 2x Redbull event (dle vlastního výběru), Czech-us voucher v hodnotě 2000Kč, kompletní refundace daní z USA
2. místo – 2x Redbull event (dle vlastního výběru), Czech-us voucher v hodnotě 1500Kč, kompletní refundace daní z USA
3. místo – 2x Redbull event (dle vlastního výběru), Czech-us voucher v hodnotě 1000 KčSoutěžní příspěvky zasílejte do 20. října 2014 (prodlouženo z 10.10.) na e-mail soutez@czech-us.cz.

Soutěží nejen máte možnost vyhrát zajímavé ceny, ale zároveň zviditelníte své jméno v oboru, případně získáte reklamu pro svůj blog a hlavně, pomůžete budoucím účastníkům a cestovatelům.

Vyhodnocení soutěže bude probíhat na FB stránkách Czech-us Agency a Red Bullu.

Comments

comments

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail