(Po-Čt: 9 - 17, Pá: 9-15)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Letní kurzy v Británii

Letní kempy ve Velké Británii

Letní kempy ve Velké Británii se těší čím dál větší oblibě. Většina z nich je koncentrována v okolí Londýna, avšak zajímavé kempy nalezneme i v Brightonu či jiných anglických i skotských městech.

 

EAC prázdninové kurzy

Díky spolupráci se společností EAC můžeme Vám a Vašim potomkům nabídnout širokou škálu letních škol a zajímavých letních kempů. Vybírat můžete z EAC center, která jsou rozmístěna v různých městech po celé Anglii a Skotsku. Sportovní a zájmové kempy jsou určeny pro děti  od 9 – 16 let. Kempy představují skvělou příležitost kombinovat výuku anglického jazyka s různými volnočasovými aktivitami. Děti si  mohou zlepšovat anglický jazyk zábavnou formou, najít mnoho nových přátel, učit se samostatnosti a zažít tak nezapomenutelné prázdniny.

V roce 2010 nabízíme následující kempy:

  • Reed´s School, Cobham
  • Malvern St James, Great Malvern 
  • Queen Margaret´s school, York

 

STS prázdninový kurz

Chelsea – fotbalový kemp

Nabízíme jedinečnou příležitost pro hráče a milovníky fotbalu – intenzivní fotbalový kemp. Tréninky probíhají ve skupinách 12 – 14 hráčů pod dohledem trenérů Chelsea. Zaměřeny jsou především na techniku, obranou taktiku, útočnou taktiku (střelba, přihrávky, zakončení…) a také standartní situace, jako jsou trestné kopy či nepřímé a přímé kopy apod. 

Kemp představuje nejen skvělou možnost, jak si zlepšit své fotbalové dovednosti a znalosti anglického jazyka. Účastníci také poznají novou zemi, kulturu, přátele a získají mnoho nezapomenutelných zážitků.

V roce 2010 nabízíme následující kempy:

  • 5. června – 18. června
  • 19. června – 1. sprna 

Brighton

Město Brighton leží na jižním pobřeží Anglie u průlivu La Manche. Díky své poloze se těší velké popularitě, každoročně sem zavítá mnoho britských turistů i zahraničních návštěvníků. Město si svou oblíbenost získalo především pro své úžasné pláže. V centru města nalezneme zajímavá muzea a turistické atrakce, například Royal Pavilion či Brighton Pier.

Kurzy jsou určeny pro zájemce ve věku 13 – 17 let. První den výuky budou účastníci rozděleni do skupin, dle jejich znalosti AJ. Výuka probíhá 3 hodiny denně. V kurzu jsou zahrnuty také zájmové aktivity – prohlídka města, návštěva muzea, pláže… Zájemci si také mohou vybrat z bohaté nabídky sportovních aktivit. Každý týden se pořádá party (disco). Jeden den je věnovaný návštěvě Londýna a výletu lodí na řece Temži. Ubytování je zajištěno v hostitelských rodinách.

 

Letní prázdninový kurz GEOS

Kurz je určen pro studenty od 15 let, kteří si chtějí zlepšit svoji angličtinu a prožít léto plné nových zážitků. Kurzy nejsou určeny pro začátečníky.

 

Pro více informací nahlédněte na do naší nabídky EAC, STS a GEOS

.

 

Co nového na instagramu?

© 2003-2019, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz