Jazykový kurz USA, Miami, Obecný kurz

Zoni Language Centers Miami

INFORMACE O ŠKOLE

Zoni Language Centres nabízí kurzy anglického jazyka ve Spojených státech, Kanadě a také Velké Británii. New Yorská centrála je akreditována New Yorským ministerstvem školství. Na školách vyučují pouze kvalifikovaní lektoři a pomocí moderních metod pomáhají studentům k rychlému pokroku.
Proč právě Zoni Language Centres Miami:
  • Moderní učebny
  • Bezplatná Wi-fi
  • Akreditované testovací centrum pro Cambridge zkoušky nebo IELTS

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny dle různé intenzity. Kromě skupinových jsou dostupné také soukromé lekce. Je také možné navštěvovat kurzy přípravy na jazykové zkoušky.

VOLNÝ ČAS

V Miami je vždy co dělat. Rozlehlé pláže nabízí možnosti k surfování nebo šnorchlování. Ve městě jsou možné návštěvy divadel, galerií a ve večerních hodinách také klubů nebo karaoke barů. Během celého roku se ve městě konají různé akce, tradiční je venkovní promítání filmů.

Speciální aktivity:
  • Venkovní promítání filmů
  • Karaoke bary
  • Kurzy surfování, potápění nebo jachtaření

INFORMACE O LOKALITĚ

Florida je známá svým celoročním letním počasím, proto je možné vyjet v podstatě kdykoli a užít si písčité pláže, surfování, jachtaření nebo potápění. Ve městě je o zábavu postaráno. Mimo Miami je možné navštívit například Everglades, užít se to v rezortu Key West nebo odletět na víkend na Bahamy.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail