Jazykový kurz USA, New York, Intenzivní kurz

Sprachcaffe New York

INFORMACE O ŠKOLE

Sprachcaffe se po více jak 30 letech řadí mezi ty nejlepší evropské jazykové školy. Škola v New Yorku sídlí v budově St. James Building, postavené roku 1886. Z budovy je ohromující výhled na Madison Square Park, the Flatiron District a Midtown. Výuka probíhá ve 12-ti učebnách, pro studenty je k dispozici chlazená voda, také studentské centrum, počítačová učebna, free Wi-Fi, recepce a studijní materiály

Proč právě Sprachcaffe New York?
  • kvalitní škola v atraktivním prostředí
  • nejnovější metody výuky
  • mezinárodně uznávaná škola
  • nabídka bohatého programu ve volném čase

TYPY KURZŮ

Škola nabízí kurzy všeobecné, individuální, přípravu na zkoušky IELTS a TOEFL.

VOLNÝ ČAS

Mimo školní aktivity a exkurze pořádané školou (Brooklyn Bridge Tour, Statue of Liberty, Times Square Tour, Empire State Building, Hudson River Tour, Coney Island Trip, Karaoke, kulečník, promítání filmů aj.), nabízí samotné město plno zajímavých aktivit nejen pro místní. Navštívit můžete pět městských obvodů New Yorku (The Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens, Staten Island) a poznat tak místa známá z filmů a seriálů.

INFORMACE O LOKALITĚ

New York je největší a nejlidnatější město USA a jedno z největších měst na světě. Sídlo zde má OSN a americká burza cenných papírů New York Stock Exchange (NYSE). Také se zde nachází největší přístav USA, který je patnáctým největším na světě. Socha Svobody, The Statue of Liberty, nejznámější symbol New Yorku a Spojených států, stojí na Ostrově svobody (Liberty Island) již od roku 1886 jako uvítací gesto vracejícím se Američanům, návštěvníkům a přistěhovalcům. Tato socha byla v 19. stol. darem od francouzů ke stoletému výročí existence Spojených států. Na nákupy se můžete vydat na nejproslulejší místo Fifth Avenue, ale také Greenwich Village, Union Square nebo East Village jsou pro to vhodné. Co se sportu týče, nejpopulárnějším je baseball. New York má dva týmy - Yankees a Mets. Strávíte-li ve městě více času, určitě nepropásněte příležitost shlédnout baseballového utkání. Ve městě New York, zvaném "city that never sleeps", je vždycky co dělat nebo vidět, od Central Park, Times Square nebo Wall Street až po světově známá muzea a galerie včetně The Guggenheum, The Metropolitan Museum of Art nebo The Museum of Modern Art.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail