Jazykový kurz USA, Los Angeles, Příprava na jazykové zkoušky

Sprachcaffe Los Angeles

INFORMACE O ŠKOLE

Sprachcaffe, (mateřská firma školy GEOS), se po více jak 30 letech řadí mezi ty nejlepší evropské jazykové školy. Škola v Los Angeles sídlí pár minut od pláže a pouze 45 min. od Hollywoodu, centra Los Angeles, Santa Monica, a pláže Venice Beach. Škola je umístěna ve druhém patře nákupního centra ‘Village Del Amo’ a v přízemí se nachází restaurace Curry House. Naproti vstupu do školy je Starbucks Coffee Shop. Výuka probíhá v 11-ti zrekonstruovaných učebnách s velkými okny, k dispozici je studentské centrum, počítačová učebna, free Wi-Fi, recepce, studijní materiály a soukromá venkovní terasa.

Proč právě Sprachcaffe Los Angeles?
  • kvalitní škola v atraktivním prostředí
  • nejnovější metody výuky
  • mezinárodně uznávaná škola
  • nabídka bohatého programu ve volném čase

TYPY KURZŮ

Škola nabízí kurzy všeobecné, individuální, přípravu na zkoušky IELTS a TOEFL.

VOLNÝ ČAS

Mimo školní aktivity a exkurze pořádané školou (motokáry, fotbal, plážový volejbal, koncerty, promítání filmů, bowling, kulečník, Coffee Talk, Hermosa Beach, Torrance Party aj.), nabízí samotné město plno zajímavých aktivit nejen pro místní. Navštívit můžete blízké pláže, hory, parky, známý zábavný park Disneyland, kulturní události, koncerty, zajít si na nákupy nebo shlédnout sportovní utkání. Z nejvýznamnějších částí nezapomeňte navštívit Hollywood – skvěle se tu najíte a nakoupíte a možná narazíte na Vašeho oblíbeného herce nebo herečku nebo poznáte místa z natáčení Vašeho oblíbeného filmu. Laguna Beach – jedna z nejpopulárnějších pláží v Americe, užijte si tuto překrásnou písečnou pláž plnou vynikajících restaurací, světově známých tanečních klubů, nebo nákupních center. Beverly Hills – jedna z nejbohatších městských čtvrtí na světě, s nejslavnější ulicí Rodeo Drive plné exkluzivních značkových obchodů.

INFORMACE O LOKALITĚ

Řekne-li se Los Angeles, jistě se každému vybaví Hollywood nebo chodník slávy (Hollywood Walk of Fame), který je nejvýznamnější památkou tohoto města. Los Angeles, zkráceně L.A., zvané Město andělů „City of Los Angeles“, leží v Jižní Kalifornii a s 18 miliony obyvateli je po New Yorku druhým největším a nejlidnatějším městem v USA. Kromě centra (Downtown), ve kterém se nachází několik mrakodrapů, tvoří okolí spíše nízké rodinné domky. L.A. je největším centrem výrobního průmyslu ve Spojených státech, s nejvýznamnějším přístavem v Severní Americe, kde probíhá přeprava mezi Asií a Severní Amerikou. Mimo to je pro svět důležitým centrem filmovým, obchodním, kulturním, hospodářským a sportovním. Jste-li milovníky filmů a celebrit, můžete si zaplatit vyhlídkovou jízdu do sídel světoznámých celebrit, nebo si zajít na exkurzi do filmových ateliérů, kde se natáčí světově populární filmy a seriály.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail