Jazykový kurz USA, Fort Lauderdale, Obchodní kurz jazykový

Inlingua Fort Lauderdale

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola Inlingua sídlí v centru města Fort Lauderdale, Florida, v blízkosti Las Olas Boulevard a poblíž místa, kde se odehrává noční život. V dosahu jsou také pláže, na kterých můžete trávit slunečné dny. Škola je vybavená 10-ti učebnami, počítačovou učebnou, studentskou místností, místností pro odpočinek, kavárnou a v areálu je wi-fi připojení.

Proč právě Inlingua?
  • lokace v centru města
  • výborné autobusové spojení
  • příjemné prostředí školy
  • odpočinková místnost s kavárnou

TYPY KURZŮ

Na výběr jsou kurzy obecné angličtiny, obchodní angličtiny, individuální výuka a příprava na zkoušky TOEIC a TOEFL iBT.

VOLNÝ ČAS

Svůj volný čas můžete vyplnit aktivitami nabízenými školou, nebo si zajít na pláž a užívat slunečných dní. Další možností je půjčit si segway a projet město, nebo využít plavbu na lodi, či zvolit projížďku na kole.

INFORMACE O LOKALITĚ

Fort Lauderdale leží na východním pobřeží Spojených států amerických, ve státě Florida. Pro systém kanálů je město označováno jako ‚Americké Benátky‘. Nachází se pouhých 37 km severně od Miami a je oplýváno světově známými plážemi. Rušný život najdete na Las Olas Boulevard, vinoucí se od pláže do centra finanční čtvrti a zahrnuje obchody, butiky, venkovní kavárny, restaurace, galerie nebo luxusní hotely. Přístav ve městě Port Everglades je třetí největší americký lodní přístav. Hledáte-li unikátní zajímavost ve městě, navštivte umělý útes Osborne Reef, zhotovený z pneumatik.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail