Jazykový kurz USA, Honolulu, Obecný kurz

Academia Language School

INFORMACE O ŠKOLE

Academia Language School nabízí pestrý program výuky v malých skupinách, flexibilní rozvrh, širokou nabídku kvalitních kurzů angličtiny od začátečníků po pokročilé a mnoho dalšího. Škola se nachází přímo v Honolulu, pár minut od krásné pláže Waikiki a velkého obchodního centra. Před školou má zastávku 6 hlavních linek autobusů, takže cestování je velmi snadné. Navíc, na letiště je to pouze 15 minut jízdy.

Proč právě Academia Language School?

  • skvělá poloha školy blízko pláží a nákupních center
  • malé třídy s průměrem 8 studentů
  • nabídka kurzů i pro absolutní začátečníky

TYPY KURZŮ

V jazykové škole naleznete nejen kurzy obecné angličtiny, ale napříkald i přípravy na TOEIC, TOEFL, IELTS a CLEP. Pokud nejste spokojeni v určité oblasti, můžete navštěvovat kurzy zaměřené například na konverzaci, gramatiku, výslovnost atp.

VOLNÝ ČAS

Škola organizuje pro studenty mnoho akcí, např. surfování, hula, lekce ukulele, festivaly, filmy, potápění, návštěvy kaváren, restaurací, barů a mnoho dalšího.

INFORMACE O LOKALITĚ

Hawaii je jediný ostrovní stát v rámci Spojených států amerických. Pohádkové pláže nabízí mnoho aktivit - windsurfing, potápění, šnorchlování s korálovými rybami. Na okolních ostrovech můžete vychutnat třeba zvláštnost pláží s černým vulkanickým pískem jako důsledek sopečné aktivity.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail