Jazykový kurz UK, Londýn, Příprava na jazykové zkoušky

The Language Gallery

INFORMACE O ŠKOLE

Hlavní kampus jazykové školy se nachází v Southampton Place, poblíž Holborn underground station. Ve volné chvíli můžete relaxovat např. v Bloomsbury Square Gardens, nebo si zajít do kavárny či příjemné restaurace poblíž školy. Škola je vybavena 20-ti klimatizovanými učebnami, knihovnou, počítačovou učebnou, společenskou místností, studovnou, wi-fi v areálu školy a jídelnou.

Proč právě The Language Gallery?
  • krásné prostředí kolem školy
  • výborná dopravní dostupnost
  • wi-fi v areálu školy
  • studijní místnost

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí různé typy kurzů, jako např. obecná angličtina, obchodní angličtina, příprava na univerzitu, příprava na zkoušky IELTS, TOEFL, nebo Cambridge zkoušky FCE a CAE, dokonce i odborné kurzy jako Finance, Oil & Gas, Law, nebo Engineering.

VOLNÝ ČAS

Propojte nově získané znalosti v angličtině s praxí. Zapojte se do aktivit pořádané školou a objevte prostředí Londýna, navštivte různé atrakce, festivaly, parky muzea, galerie, získejte nové kamarády a hlavně, při všech těchto aktivit si procvičíte mluvenou angličtinu.

Speciální aktivity
  • výlety mimo Londýn
  • návštěva světově známých atrakcí
  • návštěva festivalů
  • noční prohlídka Londýna

INFORMACE O LOKALITĚ

Velká Británie vždy patřila mezi dominantní země. Hlavní úlohu hrála nejen v kolonizaci různých zemí, ale také ve válkách či v ekonomickém rozvoji. Londýn, jako hlavní město Anglie, je nejen kulturním centrem, ale také velmi důležitou centrálou mezinárodního obchodu. Při návštěvě této metropole máte možnost navštívit nejen nestarší metro na světě, divadlo The Globe, které je neodmyslitelně spjato s famózním dramatikem Shakesperem, ale také mnoho muzeíi, galerií a novodobých památek typu The London Eye nebo Millenium Bridge.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail