Jazykový kurz UK, Londýn, Příprava na jazykové zkoušky

Malvern House

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola Malvern House je moderní mladá škola v centru Londýna nabízející špičkovou výuku. V roce 2003 byla akreditována British Councilem a nabízí kvalitní výuku pro dospělé. Mimo klasické kurzy angličtiny nabízí také odborné kurzy týkající se britské kultury.

Proč právě Malvern House:

  • Moderní budova s technickým vybavením
  • Bezplatná Wi-fi
  • Kafeterie s občerstvením
  • Centrum Londýna

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny dle různé intenzity pro dospělé. Také jsou dostupné kurzy obchodní angličtiny, příprava na jazykové zkoušky. Navíc nabízí i specializované kurzy Angličtiny a britské kultury, angličtiny pro média nebo angličtiny pro turismus. Nabízí také kurzy anglického jazyka s možností pracovního umístění.

VOLNÝ ČAS

Škola nabízí sociální program, v Londýně, kde je neomezeně mnoho možností, je velice snadné najít to nejlepší, co Vám bude vyhovovat. Ať už je to jakékoli sportovní vyžití nebo kulturní akce, které se konají každý den.

Speciální aktivity:

  • Poznávací výlety
  • Sportovní aktivity
  • Návštěvy divadel, galerií nebo muzeí

INFORMACE O LOKALITĚ

Londýn je multikulturní metropole, která nabízí návštěvníkům mnoho atrakcí, které nesmí zmeškat. Od mnoha muzeí a galerií po kina, divadla nebo koncerty. Možné jsou i výlety do okolí ať už tradičně vlakem nebo autobusy.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail