Jazykový kurz UK, Eastbourne, Obecný kurz

LTC Eastbourne

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola Language Teaching Centres má již šedesátiletou tradici. Byla založena v roce 1954 s pouze 19 studenty. Díky svému dlouhodobému působení byla schopna rozpoznat potřeby studentů a přizpůsobit své kurzy tak, aby byly co nejefektivnější. LTC má tři pobočky- v Londýně, Eastbourne a Brightonu.

Proč právě LTC Eastbourne:

  • Kampus v historickém sídle s rozlehlými pozemky
  • Bezplatná Wi-fi
  • Kafeterie s občerstvením
  • Škola i ubytování v jedné lokalitě

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny dle různé intenzity. Také jsou dostupné kurzy obchodní angličtiny, příprava na jazykové zkoušky.

VOLNÝ ČAS

Díky rozlehlému areálu, kterým škola LTC v Eastbourne disponuje, mají studenti mnoho možností vykonávat sportovní aktivity přímo ve škole a v místě ubytování. Další možností je navštívit Eastbourne, kde každý nalezne nějakou zábavu. Nedaleká pláž je v létě velkou výhodou už díky počasí, které je na jihu Anglie velice příjemné.

Speciální aktivity:

  • Poznávací výlety
  • Sportovní aktivity na pozemcích kampusu
  • Návštěvy divadel

INFORMACE O LOKALITĚ

Eastbourne je malé městečko na jihu Anglie, které má tradici nejslunnějšího místa ve Velké Británii. Nedaleká pláž proto láká v létě turisty z celého světa. Jih Anglie je znám svým osobitým prostředím a procházky po březích je velice oblíbené. Díky své dopravní dostupnosti do Londýna nebo Brightonu není problém vyjet na jednodenní výlet za kulturou.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail