Jazykový kurz UK, Portsmouth, Obecný kurz

LSI Portsmouth

INFORMACE O ŠKOLE

Škola má k dispozici 55 plně vybavených učeben, studovnu, počítačovou učebnu, společenskou místnost, kde najdete TV s velkoplošnou obrazovkou, stolní tenis, kulečník a piano. V areálu školy je wi-fi připojení a kavárna podávající teplé i chlazené nápoje a občerstvení.

Proč právě LSI Portsmouth?

  • spolupráce s prestižní univerzitou v Portsmouth
  • wi-fi k dispozici zdarma
  • společenská místnost se zázemím pro studenty

TYPY KURZŮ

Jazyková škola v Portsmouth nabízí kromě obecné angličtiny i přípravy k mezinárodním zkouškám: IELTS, FCE, CAE, CPE. V rámci vzdělávání svých studentů však nezapomíná ani na přípravu v rámci profesního života se zaměřením na manažerskou komunikaci, konzultanty, technologie a finančnictví.

VOLNÝ ČAS

Ve volném čase můžete využít zázemí školy, kde naleznete například počítačovou učebnu či kulečníkový stůl. Mezi nejpopulárnější patří fotbalový mač proti lektorům pořádaný každé pondělí.

Speciální aktivity:

  • výlety do okolních měst pořádané lektory
  • možnost využít výhody Univerzitního klubu - hokej, surfování, debaty, kino, hudební klub aj.
  • pravidelná sportovní utkání

INFORMACE O LOKALITĚ

Portsmouth je významný přístav ležící v anglickém hrabství Hampshire na jižním pobřeží Velké Británie. Významný námořní přístav, slouží i jako místo odpočinku mnoha slavných lodí. Najdeme zde i nejstarší dosud používaný suchý dok. Význam města Portsmouth, coby vojenského přístavu, v posledních letech klesá, ale nadále zůstává hlavní loděnicí a základnou britského královského loďstva Royal Navy.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail