Jazykový kurz UK, Newcastle, Příprava na jazykové zkoušky

International House Newcastle

INFORMACE O ŠKOLE

Škola leží v samém centru města Newcastle avšak k odpočinku můžete využít mnoha parků, které v jejím okolí naleznete. S novými přáteli máte možnost zajít na kávu do školní kavárny. V případě, že máte zájem i o pracovní příležitost, můžete využít studijní program, který vám škola přizpůsobí na míru. Máte tedy možnost se vzdělávat a pracovat zároveň. Uybotvání škola nabízí jak v apartmánech, tak v rodinách.

Proč právě IH Newcastle?

  • PSP program
  • ubytování vzdáleno 5-20 minut od školy
  • k dispozici internet
  • vynikající lokace školy v centru města

TYPY KURZŮ

V nabídce školy naleznete nejen kurzy obecné, ale také obchodní angličtinu, konverzační kurz či profesní kurzy pro letecký průmysl. Z ESOL zkoušek máte možnost vybírat: FCE, CAE, CPE, IELTS. Studenti mohou také využít PSP programu. Pro učitele škola nabízí metodické semináře a přípravu na CELTU a DELTU.

VOLNÝ ČAS

Newcastle oplývá kulturním životem. Theatre Royal hostilo slavnou Royal Shakespeare Company. Na Northumberland Street, ulici plné obchodních domů, seženete zboží od suvenýrů po značkové konfekce. Sportovní fanoušci navštíví famózní Metro Radio Arénu, domácí stánek fotbalového klubu Newcastle United F. C. A rugbyového mužstva Newcastle Falcons. Turistické atrakce zahrnují muzea Discovery Museum, Hancock Museum, Museum of Antiquities.

Speciální aktivity:

  • výlet na katedrálu Durham - zde se točily některé scény z Harryho Pottera
  • shlédnutí bývalého hlavního města - Yorku
  • vlastní sociální program pro studenty
  • bohatý noční život

INFORMACE O LOKALITĚ

Velká Británie vždy patřila mezi dominantní země. Hlavní úlohu hrála nejen v kolonizaci různých zemí, ale také ve válkách či v ekonomickém rozvoji. Ve středověku byl Newcastle nejsevernějším anglickým opevněním. Své jméno získal podle dřevěného hradu postaveného v 11. století, pojmenovaného New Castle. V dnešní době na tomto místě však najdete hrad Keep, který rozhodně stojí za shlédnutí.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail