Jazykový kurz UK, Edinburgh, Příprava na jazykové zkoušky

Experience English

INFORMACE O ŠKOLE

Škola Experience English založená v roce 2002 nabízí kvalitní kurzy v moderně vybavených učebnách. Sídlí na nejprestižnější ulici města Edinburgh a je ideálním místem pro rozvoj vašich jazykových schopností. Je vybavena 14-ti třídami, multimediální učebnou, knihovnou vč. knih, her a DVD, společenskou místností s plazmovou TV a DVD přehrávačem, studovnou, wi-fi připojení a z budovy se vám naskýtá nádherný výhled na Edinburgh Castle a the Old Town.

Proč právě Experience English?
  • moderně vybavené učebny
  • lokace v centru města
  • nádherný výhled z budovy školy
  • vybavená knihovna

TYPY KURZŮ

V nabídce jsou kurzy obecné angličtiny, přípravné kurzy na zkoušky FCE, CAE, IELTS, individuální kurzy, kurzy pro manažery, nebo přípravné kurzy na univerzitu.

VOLNÝ ČAS

Ve svém volném čase se můžete zúčastnit aktivit pořádané školou, při tom si procvičit angličtinu a seznámit se s novými lidmi. Na programu jsou např. tyto aktivity:

  • procházky v přírodě
  • návštěva festivalů
  • výlety k moři
  • BBQ na pláži

INFORMACE O LOKALITĚ

Edinburgh, hlavní město Skotska, leží u zálivu Firth of Forth. Město proslulo především zdejším hradem Arturovo sedlo a Scott Monument, ale také zdejší univerzitou. Ve 12. stol., kdy bylo město ještě součástí hrabství Střední Lothian, získalo titul královské město. Za návštěvu stojí festivaly pořádané ve městě, zapomenout byste neměli např. na Mezinárodní filmový festival nebo na světoznámý festival Military Tatoo, (nejslavnější přehlídka vojenských kapel). Chcete-li vidět město pod sebou, vyjděte na Calton Hill, místo inspirované pro fotografy a malíře.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail