Jazykový kurz UK, Oxford, Příprava na jazykové zkoušky

EmbassyCES Oxford

INFORMACE O ŠKOLE

Škola sídlí v krásné historické budově, která zapadá do univerzitního vzhledu města. Přesto mají studenti k dispozici moderní zázemí včetně počítačové pracovny a volného přístupu k wi-fi.Proč právě EmbassyCES Oxford?
  • interaktivní whiteboardy
  • vlastní knihovna
  • veškerá vybavenost v docházkové vzdálenosti

Informace o škole

K dispozici jsou kurzy, jako je obecná angličtina, obchodní angličtina, komunikativní angličtina, angličtina pro začátečníky, příprava na zkoušky IELTS, TOEFL nebo Cambridge zkoušky FCE a CAE, angličtina pro akademické účely nebo angličtina pro univerzitu.

VOLNÝ ČAS

Každý týden si můžete vybrat aktivity, které vás zajímají. Máte-li rádi sport, přidejte se na vyjížďku na kole, nebo se zapojte do týmové hry ve volejbale či fotbalu. Relaxovat můžete v kině, nebo si zajít do posilovny a večer si zatancovat. Toužíte-li po adrenalinu, můžete se zúčastnit plavby po řece Cam.

INFORMACE O LOKALITĚ

Oxford patří spolu s Cambridgem mezi univerzitní města. Univerzita v Oxfordu patří mezi nejstarší a nejprestižnější na světě. Studovalo zde mnoho známých osob, jako např. dramatik Oscar Wilde, nebo herec Hugh Grant. Svůj význam má město již od počátku 20. století především v automobilovém průmyslu. Vlna imigrantů z jihovýchodní Asie a rozsáhlá studentská komunita vytváří z Oxfordu kosmopolitní město. Městem protéká řeka Temže, v úseku 15 km známá jako Isis, která se využívá pro vyhlídkové plavby. Oxford je často nazýván jako město snové nálady. Tento termín použil Matthew Arnold s odkazem na harmonickou architekturu univerzitních budov.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840
Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail