Jazykový kurz UK, Bournemouth, Příprava na jazykové zkoušky

Capital School of English

INFORMACE O ŠKOLE

Moderní, plně integrovaná jazyková škola rodinného charakteru provozuje kurzy s malým počtem žáků. Přátelský a vlídný personál si zakládá na osobní podpoře pro každého studenta. Pro studenty je mimojiné k dispozici studovna, vyučovací místnost a připojení na internet.

Proč právě Capital?

  • rodinný a přátelský přístup
  • mladý kolektiv
  • interaktivní výuka

TYPY KURZŮ

Navštívit můžete jazykové kurzy obecné a obchodní angličtiny, připravit se na jazykové zkoušky FCE, CAE, CPE, IELTS. Škola nabízí také kurzy pro teenagery či dětské tábory ve věku 12 - 16 let.

VOLNÝ ČAS

Jazyková škola nabízí pestré mimoškolní vyžití. Kromě celodenních exkurzí pro studenty, sportovní aktivity- fotbal nebo tenis. Dále pak:

Speciální aktivity:

  • výlet do Oxfordu
  • paintball
  • párty na pláži

INFORMACE O LOKALITĚ

Bournemouth je oblíbený zejména jako rekreační oblast, díky své poloze 2 hodiny jízdy od Londýna je i populárním cílem pro obyvatele metropole. Město se pyšní 11 kilometry písečných pláží a je oblíbené též mezi vyznavači surfingu. Bournemouth má dvě vlakové zastávky a kromě jiného sem jezdí přímý vlak z londýnské stanice Waterloo. Ze stanice Victoria Coach Station sem jezdí přímé autobusy společnosti National Express.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail