Jazykový kurz UK, Brighton, Intenzivní kurz

BRIGHTON LANGUAGE COLLEGE

INFORMACE O ŠKOLE

Brighton Language College (BLC) poskytuje studium pro teenagery, dospělé a rodiny v nejoblíbenějším přímořském letovisku Velké Británie, v centru města Brighton, naproti The Royal Pavilion. Výuka probíhá v 17 učebnách, k dispozici je studentské centrum, počítačová učebna a pro relaxaci slouží terasa. Škola je akreditovaná Britským konzulátem, což zajišťuje nejvyšší kvalitu kurzů a služeb a uznání po celém světě.

Proč právě BLC?

  • free Wi-Fi
  • terasa pro volný čas
  • pár minut od pláže a Brighton Pier
  • v centru města s výhledem na Royal Pavilion

TYPY KURZŮ

Škola nabízí obecné kurzy, přípravy na IELTS zkoušku, individuální kurzy, obecné kurzy s odpoledními aktivitami zaměřené na vodní sporty nebo kulturu, kurzy pro rodinu a neplacenou stáž ve firmě. Letní sezóna je navíc rozšířena o letní kurzy pro děti a pro teenagery. 

VOLNÝ ČAS

BLC pro Vás každý měsíc připravuje odpolední programy a víkendové exkurze. Těšit se můžete např. na návštěvu muzea Madame Tussauds, London Eye, Cambridge & Greenwich, Oxford, Windsor & Eton, Bath, Stonehenge & Salisbury, London Sights, shops & Museums, večerní divadelní představení, společná večeře Fish and Chips a mnoho dalších zajímavých aktivit. 

INFORMACE O LOKALITĚ

Brighton je jedním z nejznámějších pobřežních letovisek Velké Británie. Hlavní železniční stanicí je Brighton Station, ze které vyjíždějí časté spoje směrem na Victoria Station, Letiště London Gatwick, Portsmouth a jiné. Hlavní turistickou atrakcí Brightonu jsou jeho pláže. Jsou obklopeny mnoha bary, restauracemi a nočními kluby. Každý rok v květnu pořádají Brighton a Hove umělecký festival. Tato událost zahrnuje mimo jiné organizované průvody například Children's Parade, akce doprovázené ohňostroji, divadelní představení, vystoupení hudebních skupin a jiné umělecké akce pořádané na různých místech města.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail