Jazykový kurz UK, Scarborough, Příprava na jazykové zkoušky

Anglolang Scarborough

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola Anglolang Academy of English byla založena v roce 1985, od této doby nabízí kvalitní vzdělání a profesionální přístup ke studentům. Získala mnoho ocenění, je akreditována British Councilem a také je členem mnoha asociací pro výuku anglického jazyka.

Proč právě Anglolang Academy of English:

  • Moderní vybavení učeben
  • Bezplatná Wi-fi
  • Kafeterie s občerstvením
  • Velká zahrada
  • Sídlo v bývalém panství z 19. století

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné angličtiny dle různé intenzity. Kurzy jsou kombinovatelné se soukromou výukou, ale i s kurzy golfu. Je také možné navštěvovat kurzy pro profesionály, které jsou zaměřené na prohlubování mezikulturní komunikace.

VOLNÝ ČAS

Škola nabízí sociální program, možné je zvolit z mnoha aktivit. Příkladem mohou být filmové a divadelní večery nebo karaoke párty. Odpoledne škola nabízí například prohlídky města s průvodcem.

Speciální aktivity:

  • Karaoke
  • Divadelní a filmové večery
  • Komentované prohlídky města

INFORMACE O LOKALITĚ

Scarborough se nachází na pobřeží v malebném Yorkshire. Již od 17. století láká turisty ze všech koutů Anglie, proto se stal největším turistickým resortem na pobřeží Yorkshire. Nabízí krásnou přírodu a historické budovy. Každoročně se zde koná několik festivalů. Poloha Scarborough se nachází v polovině cesty mezi Londýnem a Edinburghem, je tedy strategickým místem vhodným pro výlety jak na jih do Londýna, tak i na sever do Skotska.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail