(Po-Čt: 9 - 17, Pá: 9-15)

Jazykové kurzy u moře

Chcete zlepšit svoji angličtinu, ale nechce se vám v létě utíkat před sluníčkem do deštivé Anglie? Proč oddělovat dovolenou od učení? Na moderních školách s přátelskou atmosférou a individuálním přístupem ke studentům si sami zvolíte kurz intenzity, úrovně a zaměření, který Vám padne!

JAZYKOVÉ KURZY U MOŘE

VYRAZTE NA JAZYKOVÝ KURZ V ZAHRANIČÍ S AGENTUROU CZECH-US.CZ!

Proč studovat angličtinu u moře na Maltě a ne v Anglii?

Pokud si nedovedete představit dovolenou bez moře, ale chcete se vyhnout prokrastinaci na pláži, spojte příjemné s užitečným! Válet se na horkém písku můžete bez výčitek svědomí po dni stráveném s angličtinou v jazykové škole. Zdá se Vám podivné jet se učit na jih, kde frčí italština či španělština? Angličtina je na Maltě druhým úředním jazykem a hovoří jí převážná většina obyvatel. Nejen proto se Malta stala hned po Velké Británii druhou nejoblíbenější destinací na studium tohoto, dnes již nezbytného, jazyka v Evropě. Jenže maltské nebe servíruje místo anglického deště středozemní sunshine!

Více než palmy vás táhne historie a starověká architektura? Megalitickými chrámy to, v rámci kulturních památek na Maltě, pouze začíná! Maltaje navíc nejlákavějším místem pro potápěče v Evropě, můžete si vyzkoušet i kánoe nebo si zaplachtit. Žaludky zase zaplesají díky výborné kuchyni, která se hodně inspirovala v nedalekém ráji gurmánů, Itálii. Nezáleží na Vašem věku ani úrovni, osvojovat si speakování na kurzu mohou jak děti angličtinou nepolíbené, tak i manažeři toužící po vybroušení své business English. Dovolená a kurz v jednom jsou také ideální přípravou na jazykové zkoušky. Efektivnější odpočinek těžko najdete!

Učte se angličtinu interaktivně v Link School of English

Toužíte-li po klidném prostředí vhodném k učení, je pro Vás ideální volbou městečko Swiegi a v něm sídlící Link School of English. Výuka probíhá ráno i odpoledne a dohromady Vám tak tato moderní instituce poskytne dvacet hodin výuky po 45 minutách týdně. Klade se důraz na individuální přístup ke každému studentovi. Zpestření přináší i lekce věnující se britskému filmu a literatuře nebo interaktivní metody jako diskuse či role play. Rozhodně se tak nemusíte bát stereotypního biflování slovní zásoby! Škola je plně přístupná i handicapovaným studentům. Obě budovy disponují počítačovými učebnami, interaktivními tabulemi, WiFi zdarma, klimatizací a knihovnou. Pořádají se také výlety za kulturou. K neobvyklému trávení volného času lákají i speciální aktivity jako lekce salsy nebo vodního lyžování.

Více informací najdeš na jazykových kurzech u moře.

JAZYKOVÉ KURZY U MOŘE

SPOJTE PŘÍJEMNÉ S UŽITEČNÝM!

Nejenom angličtina vyučovaná podle vašich preferencí, ale i dvě volnočasové aktivity denně v International House Malta

Lidem, kteří se neradi svazují pevnými řády, padnou programy od International House Malta. Jejich Teaching Homestay program umožňuje studentům mít hodiny, kdy si je sami zvolí, a dokonce přímo v místě svého ubytování. U požitkářů určitě vzbudí sympatie i destinace – ne nadarmo získalo severní město St. Julian oblibu turistů, kloubí totiž obě lákadla ostrova – krásné pláže i specifickou architekturu. Škola nabízí i standardní hodiny, vybrat si můžete z různé intenzity – existují varianty 10, 20 i 30 hodin týdně. Zdejší programy se navíc postarají i o trávení vašeho volného času – každý den se můžete zúčastnit dvou různých aktivit a vstřebávat tak světový jazyk atraktivním způsobem. Vybrousit tu svůj jazykový um mohou i děti a teenageři, rodiče je navíc mohou doprovázet.

Více informací najdeš na jazykových kurzech u moře.

JAZYKOVÉ KURZY U MOŘE

NA PLÁŽI SE DÁ NEJEN CHYTAT BRONZ, ALE I UČIT SE!

Kurzy, co vám padnou jako ulité, na Gateway School

Jazyková škola Gateway šije kurzy na míru! Nejen, že si můžete vybrat ze široké škály programů podle úrovně angličtiny, ale můžete je také mezi sebou různě kombinovat. Záleží na tom, co vy sami považujete za nejefektivnější a nejvhodnější formu. Pokud si chcete pobyt u proslulého Rajského zálivu skutečně plnohodnotně vychutnat a navíc se zplešit v jazyce, dejte místo intenzivního krátkodobého kurzu přednost jeho dlouhodobější, ale více relaxační variantě. Když se nechcete o učitele dělit s více studenty, problém vyřeší takzvaná one-to-one varianta – hezky česky individuální výuka.

Další výhodou, kterou tato instituce nabízí, je možnost zaměřit se na konkrétní obor. V rámci Professional English se lze věnovat angličtině pro vědce, žurnalisty nebo právníky. Pro businessmany tu přímo funguje speciální kurz, v jehož rámci si osvojují schopnost lépe komunikovat s lidmi, prezentovat projekty, absolvovat přijímací pohovor, volat či psát emaily. Pokud už máte nabiflováno dost, ale Vaše umění konverzace ještě nedosáhlo Vašich představ, v rámci Conversation English budete diskutovat a tvořit prezentace. A jestli se bojíte, že ty FCE v září nezvládnete, pomůže Vám přípravný kurz. Lokalita Rajského zálivu dělá z Gateway School tu nejlepší variantu, protože je nejen vysněným místem všech milovníků pláží, ale navíc leží kousek od všech maltských památek UNESCO.

Více informací najdeš na jazykových kurzech u moře.

JAZYKOVÉ KURZY U MOŘE

ZE ŠKOLY ROVNOU NA PLÁŽ!

 

Co nového na instagramu?

© 2003-2019, Czech-us, v.o.s., Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s.r.o., Czech-us Práce v zahraničí, s.r.o., info@czech-us.cz