Jazykový kurz Švýcarsko, Lausanne, Obecný kurz

Institut Richelieu

INFORMACE O ŠKOLE

Institut byl založený v roce 1962 a jeho výhodou bylo, že mohl čerpat ze čtyřicetileté zkušenosti v oblasti vzdělávání svého zakladatele. Od té doby se nechává inspirovat výsledky nových výzkumů, které významně přetvořily moderní výuku jazyků.

Proč právě Inst. Richelieu?

  • speciální výukové metody
  • malé skupinky

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy francouzštiny a přípravy k mezinárodním zkouškám, kde mezi nejznámější patří DELF a DALF.

VOLNÝ ČAS

Možnost zúčastnit se exkurzí do okolních měst po archeologických nalezištích nebo si jet zalyžovat do Alp. Spousta kulturních aktivit je dostupných přímo v Lausanne (koncerty, hry, balet, muzea, festivaly). Nedaleko ležící jezero, hory a lesy nabízejí skvělou příležitost pro veslování, plavání, tenis, golf, ježdění na koni, bruslení, bežky, lyže atd. Najdete tu také spoustu cyklistických a turistických tras.

INFORMACE O LOKALITĚ

Lausanne je město ležící v jihozápadní frankofonní části Švýcarska při severním břehu Ženevského jezera. Nachází se asi 50 km severovýchodně od Ženevy a je hlavním městem kantonu Vaud a okresu Lausanne. Ve městě sídlí Mezinárodní olympijský výbor a jím řízené a spravované Olympijské muzeum.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail