Jazykový kurz Španělsko, Sevilla, Internship program

GIRALDA CENTER

INFORMACE O ŠKOLE

Giralda Center je umístěna v historické části města Seville, má dva kampusy – na ulici Mateos Gago a Plaza de Santa Cruz. Výuka probíhá v 16-ti moderně vybavených učebnách, pro volné chvíle můžete využít terasu s výhledem na královský palác Alcázar, k dispozici je také společenská místnost, která slouží pro odpočinek a komunikaci se studenty z 35 různých zemí a free Wi-Fi v celé budově školy.

Proč právě Giralda Center?

  • 2 kulturní aktivity týdně zahrnuty ve všech typech kurzů
  • možnost zapůjčit si knihy, CD a filmy
  • free Wi-Fi
  • lokace v historické části města

TYPY KURZŮ

Škola nabízí obecné kurzy španělštiny, přípravu na DELE zkoušku, individuální výuku, přípravu na univerzitu a placenou nebo neplacenou stáž ve firmě. 

VOLNÝ ČAS

Giralda Center připravuje pro studenty každý měsíc nové aktivity a víkendové exkurze. Můžete se těšit na večerní promítání, semináře pořádané v závislosti na konkrétních potřebách studentů, semináře rozvíjející jazykové dovednosti (psaní, čtení, poslech, kvíz), návštěvy kulturních míst jako např. Sevilská katedrála, Santa Cruz quarter, Arenal quarter, Royal Palace of the Alcázar, María Luisa Park, Plaza de España a celodenní exkurze za poznáním území Andalusie (Córdoba, Cádiz, Granada, Itálica aj.).  

INFORMACE O LOKALITĚ

Sevilla je 4. největší město ve Španělsku, metropolí celé Andalusie, leží na řece Guadalquivir a nachází se pouze 45 minut od Atlantského oceánu. Největší slavnosti plné kultury a zábavy, kterými jsou Semana Santa (Svatý týden) a Feria de Abril, přitahují tisíce španělských návštěvníků. Ostatky mořeplavce Kryštofa Kolumba jsou uloženy v katedrále Panny Marie. Po Seville se hodně jezdí na kole, mimo autobusů a tramvají můžete využít 120 km navazujících cyklostezek vedených přímo podél hlavních ulic. Ve městě najdete několik arén pro býčí zápasy, které zde mají velkou tradici. Zakusit byste měli také flamenco nebo noční fiesty dodávající městu tu pravou španělskou atmosféru.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail