Jazykové kurzy pro rodiny

Chcete vyrazit do zahraničí, užít si dovolenou, oživit si jazykové dovednosti, ale myslíte si, že to s dětmi nezvládnete?

Nabízíme vám program vhodný pro celou rodinu, který kombinuje dovolenou u moře se vzděláváním. Zatímco rodiče studují angličtinu, je o jejich dítě postaráno v Kidz clubu, kde se děti učí cizí jazyk nebo je pro ně vytvořen zábavný program. Tuto variantu programu nabízí školy na Maltě, Kypru, ve Francii či Anglii (Bournemouth).

Program je určen pro minimálně jednoho rodiče s dítětem ve věku od 4 let. Dospělí mohou navštěvovat ranní výuku angličtiny, zatímco se jejich děti účastní programu v Kidz clubu. Rodiče a děti studují ve stejném čase. Po výuce si mohou užívat slunce, pláže a krásy Kypru, účastnit se společenského programu nebo některého z organizovaných výletů.

Dostávejte nejlepší kurzy na svoji zeď

Program v klubu je vytvořen pro děti od 6 let. Děti se učí anglicky prostřednictvím různých zábavných aktivit: her, písní, sportů a jiných. Hodiny a slovní zásoba jsou přizpůsobeny jejich věku. Učitelé a vychovatelé jsou rodilí mluvčí a celá komunikace probíhá v angličtině.

Vyzkoušejte si i s dětmi cestovatelský test

This Traveler IQ challenge compares your geographical knowledge against the World’s Original Travel Blog‘s other 3,443,921 travelers who have taken this challenge as of Thursday, December 18, 2008 at 09:43AM GMT. (TravelPod is part of the TripAdvisor Media Network)

Více informací

V případě zájmu o jazykový kurz pro celou rodinu nás kontaktujte e-mailem premysl.piskac@czech-us.cz nebo telefonicky 773 919 501. Můžete se také podívat na naše partnerské jazykové školy.

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů