Jazykový kurz Peru, Custo, Obecný kurz

Don Quijote Cusco

INFORMACE O ŠKOLE

V jazykové škole se rozhodně neztratíte. Její kapacita je pouhých 60 studentů a proto máte možnost se se všemi velmi dobře seznámit. Jistě Vás zaujme i její poloha, která je hned vedle hlavního náměstí a přesto v klidné části města. Nechte na sebe dýchnout atmosféru koloniálního styl z 19. století. Studenti mají k dispozici auditorium, video pokoj či společenskou místnost.

Proč právě Don Quijote Cusco?

  • malá škola s přátelskou atmosférou
  • zázemí pro studenty

TYPY KURZŮ

V nabídce jazykové školy naleznete kromě kurzů všeobecné španělštiny také zúčastnit se dobrovolnického programu. Může být pro Vás přínosem nejen z hlediska možnosti si ještě více procvičit španělštinu, ale především lépe poznat místní kulturu a obyvatele.

VOLNÝ ČAS

Každý týden se můžete těšit na 3-4 aktivity pořádané přímo školou. Navštivte také historická místa z období Říše Inků nebo obrovský festival řemesel, pravděpodobně největší v celé zemi.

Populární aktivity:

  • celodenní výlet na Machu Picchu
  • muzeum Inků
  • večery peruánské hudby

INFORMACE O LOKALITĚ

Všichni považují Custo za nejpůsobivější ze všech peruánských měst kvůli své historii, směsici Inků a Španělů, koloniální architektury a také pro své okolí. Kdo by neznal proslulou Machu Picchu, má možnost se s ní seznámit právě zde!

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Google+
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail