Jazykový kurz Německo, Regensburg, Příprava na jazykové zkoušky

Horizonte Regensburg

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola byla založena v roce 1986. Své umístění si nemohla škola vybrat lépe, leží totiž ve středověké části města. Studenti jistě ocení i krásný výhled z oken učeben na centrum a katedrálu.

Proč právě Regensburg

  • 8 učeben
  • wi-fi připojení zdarma

TYPY KURZŮ

Kromě kurzů všeobecné a obchodní němčiny nabízí jazyková škola i kurzy pro překladatele (z Francouzštiny, angličtiny, ruštiny, španělštiny a italštiny), pro pohostinství a turismus a v neposlední řadě i zaměřené na medicínská témata. V případě zájmu o přípravu k některé německé zkoušce je možné se se školou domluvit a připravit individuální plán.

VOLNÝ ČAS

Jazyková škola nabízí program volnočasových aktivit. Kromě tradičních výletů máte možnost absolvovat například exkurze do muzeí či významných firem v Bavorsku.

Speciální aktivity:

  • outdoorové aktivity
  • filmové večery
  • semináře lingvistiky, o politice, historii atp.

INFORMACE O LOKALITĚ

Regensburg patří mezi největší města v Bavorsku. Češi znají město spíše pod názvem Řezno. Kromě krásného historického centra zde naleznete nejstarší kamenný most v Německu, který údajně postavil stejný stavitel jako Juditin most v Praze. Mezi hlavní dominanty patří také gotická katedrála St. Peter.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail