Jazykový kurz Německo, Berlín, Příprava na jazykové zkoušky

GLS Berlin

INFORMACE O ŠKOLE

Škola GSL Berlin byla již pětkrát oceněna jako nejlepší škola pro výuku německého jazyka pro cizince. Škola je také oficiálním centrem pro ZD – Zertifikat Deustch a spolupracuje s Goethe Institutem, je zde tedy možné složit jazykovou zkoušku. Škola je situována v historickém centru Berlína, hlavní turistické atrakce jsou v dostupné vzdálenosti. Disponuje školním kampusem, restaurací a kavárnou. Studuje zde 5000 studentů z více než 60 zemí světa.

Proč právě GSL Berlin:

  • Centrum města
  • Rozlehlý kampus
  • Bezplatná Wi-fi
  • Přilehlá zahrada

TYPY KURZŮ

Škola nabízí kurzy obecné němčiny v různých intenzitách 20/25/30 lekcí týdně. Student má možnost si zvolit velikost třídy od standartní, kde studuje maximálně 12 studentů, po mini skupiny, kde studuje maximálně 6 studentů. Dále nabízí kurzy obchodní němčiny a samozřejmě přípravy na jazykové zkoušky, které je poté možné složit přímo ve škole.

VOLNÝ ČAS

Škola nabízí mnoho odpoledních aktivit a víkendových výletů. Vyjet je možné do Lipska, Postupimi, Hamburku, Drážďan, ale i do Polska. V týdnu je možné navštívit berlínské památky. Organizují se výlety lodí okolo ostrova muzeí, navštěvují se berlínské galerie nebo kina. Je také možné zajít na plavecký bazén, který leží uprostřed řeky Sprévy.

INFORMACE O LOKALITĚ

Berlín je multikulturním centrem, ve kterém si každý něco najde. Mnoho muzeí, které v Berlíně jsou, jsou koncentrována na jednom místě, je tedy stále z čeho vybírat. Mimo galerií a muzeí disponuje Berlín řadou chronicky známých míst od Brandenburské brány, po ruiny Berlínské zdi. Pohnutá minulost města byla již dávno překonána, nyní je Berlín moderním rušným městem.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail