Jazykový kurz Německo, Lindau, intenzivní kurz

Dialoge Lindau

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola leží v historickém centru na ostrově Lindau. Z moderních učeben se můžete těšit na krásný výhled na Alpy. Pro studenty je připraveno plně vybavené zázemí s občerstvením, audio a video pomůckami či malým soukromým kinem.

Proč právě Dialogue?

  • vynikající lokace
  • moderní učebny
  • internet k dispozici
  • vlastní kino

TYPY KURZŮ

V nabídce jsou jak kurzy všeobecné němčiny, tak přípravy k mezinárodním zkouškám TestDaF a ZD.

VOLNÝ ČAS

Samotné město nabízí mnoho možností, jak trávit svůj volný čas: divadla, galerie, muzea, kina, restaurace, koncerty, městské události na Lindau's squares (veletrhy, markety, festivaly a další). Pro milovníky outdoorových sportů jsou k dispozici nedaleké Alpy, výborné místo pro horolezce, pěší turistiku nebo např. horskou cyklistiku.

INFORMACE O LOKALITĚ

Lindau je město v jihozápadním cípu Bavorska, na hranici s Rakouskem, potažmo Švýcarskem. Historické centrum leží na stejnojmenném ostrově v Bodamském jezeře, novější zástavba pak na jeho břehu.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail