Jazykový kurz Německo, Heidelberg, Intenzivní kurz

Collegium Palatinum Heidelberg

INFORMACE O ŠKOLE

Škola s bohatou tradicí funguje již od roku 1958. Škola získala v roce 2013 a 2014 ocenění Quality School Award a každoročně v ní studuje nespočet studentů ze všech různých koutů světa.

Proč právě Collegium Palatinum Heidelberg:

  • Škola s dlouholetou tradicí
  • Bezplatná Wi-fi
  • Kafeterie s občerstvením

TYPY KURZŮ

Škola Collegium Palatinum nabízí výuku němčiny všech jazykových úrovní. Jazyková škola je zkouškovým centrem pro certifikáty Telc Language Tests a TestDaF. Nabízeny jsou různé druhy kurzů od skupinových, soukromých, obchodní němčiny, večerní výuky až po kurzy on-line.

VOLNÝ ČAS

Přilehlé zahrady na březích Rýna můžete ve volném čase využít k učení nebo na pikniky. Škola má širokou škálu volnočasových aktivit jako například výlety po okolních městech, sportovní aktivity, taneční a filmové večery, ochutnávku vín nebo návštěvy koncertů.

Speciální aktivity:

  • Poznávací výlety
  • Sportovní aktivity v parcích u Rýna
  • Návštěvy divadel

INFORMACE O LOKALITĚ

Heidelberg je turisty vyhledávanou lokalitou z mnoha důvodů. Ať už je to zřícenina hradu nedaleko města, historické centrum nebo nejstarší univerzita v Německu. Heidelberg je klidné menší město, které si zachovává svou historickou hodnotu. Městem protéká řeka Rýn, na jejíž březích je možné pořádat pikniky nebo v klidu relaxovat.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail