Jazykový kurz Německo, Mnichov, Příprava na jazykové zkoušky

Carl Duisberg Mnichov

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola sídlí v západní části města nedaleko centra. Jazyková škola patří mezi menší s celkem 10-ti učebnami. Studenti mají k dispozici multimediální učebnu.

Proč právě CD Mnichov?

  • kafeterie s občerstvením pro studenty
  • wi-fi k dispozici zdarma
  • vynikající poloha u centra města

TYPY KURZŮ

V případě studia přesahujícího 4 týdny máte možnost změnit školu. Pokud například plánujete vyjet na 6 týdnů, proč nevyužít možnosti učit se například 4 týdny v Berlíně a poté na 2 týdny odjet do Radolfzellu? Jazykový škola nabízí klasické všeobecné kurzy, které si však můžete obohatit například o přípravy k mezinárodním zkouškám, outdoorové aktivity atp.

Kurzy:

  • Executive kurzy- fonetika, komunikační dovednosti, žádost o zaměstnání...
  • internship program
  • přípravy na DaF a DSH

VOLNÝ ČAS

Každý týden se můžete těšit na bohatý program volnočasových aktivit pořádané jazykovou školou. Využijte také speciální nabídky událostí, které si pro vás škola připravila.

Speciální aktivity:

  • návštěvy muzeí
  • sportovní zápasy s lektory
  • filmové večery a karaoke

INFORMACE O LOKALITĚ

Mnichov je německé město, které leží v alpském podhůří. Protéká jím řeka Isar proudící z bavorských Alp a město se rozkládá na obou březích řeky. Jedná se o třetí největší město v Německu, a to hned po Berlíně a Hamburku. Mnichov se stal hlavním městem Bavorska. Mottem města je „Mnichov mag dich“, což znamená „Mnichov tě miluje“. Jeho rodné jméno München je odvozeno od starého německého slova Mönche, což znamená „mniši“. Důvodem tohoto pojmenování města je čest benediktinským mnichům, kteří město založili.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail