Jazykový kurz Německo, Radolfzell, Intenzivní kurz

Carl Duisberg Centren Radolfzell

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola Carl Duisberg se nachází v malém městě Radolfzell u Bodamského jezera. Má pobočky po celém Německu a nabízí kvalitní kurzy německého jazyka pod dohledem kvalifikovaných lektorů. V Radolfzell má Carl Duisberg nejmenší pobočku, která nabízí přátelskou atmosféru a velice individuální přístup.

Proč právě Carl Duisberg:

  • Individuální přístup
  • Bezplatná Wi-fi
  • Kafeterie s občerstvením
  • Lokalita u Bodamského jezera

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné němčiny dle různých intenzit. Také jsou dostupné kurzy obchodní němčiny, příprava na jazykové zkoušky, profesní němčina nebo také dětské jazykové kempy.

VOLNÝ ČAS

Radolfzell poskytuje rozsáhlé spektrum možností jak kulturních, tak i sportovních. Historická městečka jsou vhodné na procházky, okolí Bodamského jezera skýtá mnoho turistických stezek.

Speciální aktivity:

  • Poznávací výlety
  • Sportovní aktivity (vodní sporty – jachting, windsurfing, atp.)
  • Diskuzní kroužky, filmové večery

INFORMACE O LOKALITĚ

Radolfzell leží u Bodamského jezera obklopeného Alpami. S 30 000 obyvateli je nejmenším centrem Carl Duisberg. Přátelská atmosféra panuje nejen na škole, ale i v malebném městečku mezi obyvateli. Obyvatelé užívají poklidného života s nádhernou přírodou v okolí.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail