Jazykový kurz Německo, Kolín nad Rýnem, Příprava na jazykové zkoušky

Carl Duisberg Centren Kolín nad Rýnem

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola Carl Duisberg se nachází poblíž historického centra Kolína. Sídlí zde hlavní sídlo školy. V okolí naleznete veškerou vybavenost- nákupní centrum, banky, park, atp. Nabízí kvalitní kurzy německého jazyka pod dohledem kvalifikovaných lektorů.

Proč právě Carl Duisberg:

  • Moderní vybavení
  • Bezplatná Wi-fi
  • Kafeterie s občerstvením
  • Centrum města

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí kurzy obecné němčiny dle různých intenzit. Také jsou dostupné kurzy obchodní němčiny, příprava na jazykové zkoušky, profesní němčina nebo němčina pro zdravotníky.

VOLNÝ ČAS

V Kolíně a okolí se nachází spousty míst k výletům a exkurzím. Carl Duisberg nabízí organizované výlety i odpolední volnočasové aktivity.

Speciální aktivity:

  • Výlety (dvoudenní výlety do Paříže nebo Amsterdamu)
  • návštěvy galerií a muzeí
  • tematické přednášky

INFORMACE O LOKALITĚ

Kolín s dlouholetou historií poskytuje mnoho kulturních možností. Návštěvy galerií a muzeí jsou u turistů oblíbené stejně jako procházky po historickém centru a návštěva katedrály. Večer je možné trávit na lodi plavbou po Rýnu a prohlížet si tak Kolín neotřelým způsobem. V létě je možné podniknout výlet na kole po břehu Rýna nebo se koupat v jezerech okolo Kolína.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail