Jazykový kurz Německo, Berlín, Příprava na jazykové zkoušky

Carl Duisberg Berlin

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola se nachází v centru hlavního města Německa. Škola patří mezi menší instituce s pohými 9-ti učebnami. Studenti zde však mohou najít své zázemí v podobě internetové kavárny a společenské místnosti. Ubytování škola poskytuje jak v rodínách, tak v podobě vlastních apartmánů či zajištění hotelu.

Proč právě CD Berlin?

  • výborná lokace školy
  • k dispozici internetové připojení zdarma
  • bohatý program volnočasových aktivit

TYPY KURZŮ

V případě studia přesahujícího 4 týdny máte možnost změnit školu. Pokud například plánujete vyjet na 6 týdnů, proč nevyužít možnosti učit se například 4 týdny v Berlíně a poté na 2 týdny odjet do Radolfzellu?

Jazykový škola nabízí klasické všeobecné kurzy, které si však můžete obohatit například o přípravy k mezinárodním zkouškám, outdoorové aktivity atp.

Kurzy:

  • Executive kurzy- fonetika, komunikační dovednosti, žádost o zaměstnání...
  • internship program
  • přípravy na DaF a DSH

VOLNÝ ČAS

V případě, že hodláte využít nabídky volnočasových aktivit pořádaných jazykovou školou, máte se na co těšit. Lektoři s vámi osobně projdou město a ukáží památky, o které nemůžete přijít. Pro umělecky založené jedince je zde program návštěvy galerií a muzeí, kterých v Berlíně naleznete hned několik.

Speciální aktivity:

  • prohlídky města a víkendové programy
  • kurzy salsy či lezení
  • turnaje v bowlingu, badmintonu atp.

INFORMACE O LOKALITĚ

Berlín má vše, co se dá od moderní metropole očekávat, a to většinou v ostrých protikladech. Ať už mluvíme o vytříbených nákupních boulevardech, jako např. Unter den Linden a Friedrichstrasse, nebo o alternativní scéně s grafity v Kreuzbergu. Město má velké množství impozantních královských zámků a paláců typu Charlottenburg, ale i zchátralé a mdlé paneláky čtvrti Pankow.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail