Jazykový kurz Mexiko, Playa del Carmen (Cancún), Obecný kurz

Don Quijote - Playa del Carmen

INFORMACE O ŠKOLE

Jazyková škola Don Quijote byla založena v roce 1986. Od té doby rozšířila své školy od Španělska po Latinskou Ameriku. Škola získala mnoho ocenění a vyučují zde pouze kvalifikovaní lektoři. Studenti ze všech koutů světa studují španělštinu v Don Quijote, mezinárodní mix je tedy velmi pestrý. Škola dále nabízí bezplatnou 24 hodinovou asistenci v krizových případech.

Proč právě Don Quijote:

  • Sociální program
  • Moderní vybavení
  • Bezplatná Wi-fi
  • Pestrý mezinárodní mix

TYPY KURZŮ

Jazyková škola nabízí širokou škálu kurzů obecné a obchodní španělštiny ve standartních nebo malých skupinách nebo při soukromých lekcí. Přípravy k mezinárodním zkouškám nebo španělština pro učitele jsou taktéž nabízeny. Dále je možnost využít nabídku umístění na stáže.

VOLNÝ ČAS

Jazyková škola nabízí vlastní sociální program, kde naleznete například kurzy flamenca, tanga, potápění nebo semináře o španělské kultuře. Sportovní aktivity nebo exkurze jsou taktéž nabízeny. Pro zájemce jsou připraveny fakultativní výlety.

Speciální aktivity:

  • fakultativní výlety
  • tematické přednášky
  • kurzy tanců
  • kurzy potápění

INFORMACE O LOKALITĚ

Playa del Carmen leží u pobřeží Karibiku poblíž letiště Cancún, které je dostupné autobusem. Každoročně láká turisty díky svým písčitým plážím a čistému moři. Playa del Carmen je malé městečko, které v posledních letech zažilo ekonomický boom a nyní se specializuje na cestovní ruch. Nabízí proto mnoho možností pro turisty i místní. Zatímco Playa del Carmen je mladé město, obklopené je historickými centry mayské kultury, které vyzívají k víkendovým výletům.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
U nás vždy získáte nižší cenu, než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

MAPA

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail