Jazykový kurz Malta, Swieqi, Obecný kurz

LINK Malta

INFORMACE O ŠKOLE

Škola byla založena v roce 1992. S kapacitou 300 osob se řadí mezi středně velké školy. Poloha školy přímo vybízí navštívit nedalekou pláž nebo noční život v centru města. Nachází se ve městě Swiegi. Škola je otevřena celoročně. K dispozici je tělocvična, vlastní jídelna nebo počítačová učebna. Všichni učitelé jsou kvalifikovaní podle některého z mezinárodních standardů - Cambridge CELTA and DELTA, Trinity College TESOL, LCCI a TEFL. Ubytování je možné zařídit jak ve školní rezidenci, tak v hostitelské rodině.Proč právě LINK?
  • klimatizované učebny
  • Wi-fi zdarma
  • počítačová učebna
  • vlastní zahrada s terasami

Informace o škole

Kromě obecných kurzů si můžete vybrat například přípravy k mezinárodním zkouškám: FCE, CAE, IELTS a TOEFL. Škola nabízí i kurzy obchodní angličtiny. Intenzita kurzu je na vás přičemž máte možnost studovat i v menší skupině čítající maximálně 6 osob nebo přímo intenzivní kurz.

VOLNÝ ČAS

V letních měsících jsou pravidelně organizovány výlety a akce. Můžete absolvovat například odpočinkový poznávací výlet na jachtě, volejbalové turnaje nebo grilování. V případě, že dáváte přednost historii a umění, doporučujeme využít některého z výletů k chrámům, muzeím nebo palácům.

Speciální aktivity

  • jízdy na koních
  • vodní lyžování a potápění
  • lekce salsy nebo havajská párty
  • vodní pólo

INFORMACE O LOKALITĚ

Oblíbenost Malty, jako země pro studium jazyka, je všeobecně známa. I když se jedná o malý stát, sehrál v historii významnou roli. Ve volném čase můžete procestovat megalitické chrámy staré více jak šest tisíc let, akvadukty a katakomby jako pozůstatek obsazení Římany ( 200 př.n.l. - 900 n.l.) či obdivovat mohutné hradby a opevnění vybudované Araby jako ochranu své tehdejší otrokářské kolonie ( 1000 n.l.). Absolutní nezávislost dostala Malta teprve nedávno (1974), kdy měli možnost si poprvé zvolit svého prezidenta,ale i nadále zůstávají členem britského Společenství národů.

VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

Facebook
Twitter
Youtube
U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

CENÍK

Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Přemysl Piskač
Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840
Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů

Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail