Jazykový kurz Malta, Malta, Gozo, Individuální kurz

International House Malta

INFORMACE O ŠKOLE

Škola se nachází v nejvyhledávanější destinaci na Maltě v docházkové vzdálenosti hlavních atrakcí, obchodů s veškerého komfortu, který potřebuje každý student. Pro návštěvu historického centra Valletty stačí překonat pár kilometrů buď pěšky nebo třeba hromadnou dopravou, která je v dostupnosti 2 minut od školy. Škola na Maltě nabízí několik poboček, díky kterým má možnost zajistit individuální přístup jak pro teenagery tak pro dospělé. Zajištění ubytování v rodině či v rezidenci je samozřejmostí.

Škola v St. Julian se orientuje především na studenty 18+. Všichni lektoři jsou drželi certifikátu CELTA (pozn. jeden z nejvýznamnějších certifikátů potvrzující vědomosti a schopnosti lektora k výuce anglického jazyka).

Proč právě International House?

 • k dispozici ZDARMA káva, čaj a voda
 • ve škole zdarma vysokorychlostní Wi-fi
 • ubytování v docházkové vzdálenosti
 • mini skupiny
 • TYPY KURZŮ

  Kurzy je možné absolvovat jak v klasických i miniskupinách, tak formou individuální výuky. Certifikovaní lektoři vám mohou nabídnout jak vědomosti pro zlepšení anglického jazyka v běžném životě tak i obchodní angličtinu. Věková hranice není omezena, nicméně škola nabízí specializované kurzy pro věkovou hranici 50+ nebo i třeba programy pro rodiny.

  VOLNÝ ČAS

  Kromě programů pořádaných školou máte možnost poznat Maltu na vlastní pěst. K návštěvě vybízí nejen historická Valletta obehnaná hradbami v jejímž srdci naleznete katedrálu St. Johna, tak i vyrazit do Mosty za prastarými chrámy či Mdiny, která má status bývalého hlavního města a kde je až na výjimky zakázán vjezd automobilů.

  Speciální aktivity:

 • vyjížďky na koni
 • degustace vína
 • party na lodi
 • výlety lodí na Gozo, nebo okolo Malty
 • INFORMACE O LOKALITĚ

  Oblíbenost Malty, jako země pro studium jazyka, je všeobecně známa. I když se jedná o malý stát, sehrál v historii významnou roli. Ve volném čase můžete procestovat megalitické chrámy staré více jak šest tisíc let, akvadukty a katakomby jako pozůstatek obsazení Římany ( 200 př.n.l. - 900 n.l.) či obdivovat mohutné hradby a opevnění vybudované Araby jako ochranu své tehdejší otrokářské kolonie ( 1000 n.l.). Absolutní nezávislost dostala Malta teprve nedávno (1974), kdy měli možnost si poprvé zvolit svého prezidenta,ale i nadále zůstávají členem britského Společenství národů.

  VÍCE INFORMACÍ O ŠKOLE

  Facebook
  Youtube
  U nás vždy získáte nižší cenu než naleznete na webových stránkách školy. Navíc máte možnost získat další slevu za poslání reference z jazykové školy.

  CENÍK

  Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci pro tento kurz. Kalkulaci vám zašleme do 2 pracovních dní. Napište nám i vaše preference ubytování a případně i dopravy.

  MAPA

  Líbí se Vám program? Můžete se

  Kontaktujte koordinátora programu:

  Přemysl Piskač
  Jazykové kurzy v zahraničí Přemysl Piskač: 776 367 840

  Získejte novinky o studiu a práci v zahraničí na e-mail