Letní tábory pro děti (Archivováno)

Stránka byla archivována. Informace na této stránce nejsou nadále aktuální. Můžete se zúčastnit programů, které jsou uvedeny v hlavním menu a nebo nás kontaktovat ohledně dostupnosti programu.

Děti u táboráku

Víte jak děti nenásilnou formou učit cizí jazyk? Pošlete je na tábor do zahraničí. Tábory v zahraničí jsou pro dnešní děti obrovským přínosem, kdy mají možnost poznat nové kultury, získat první zkušenosti v komunikaci s národnostním mixem a naučit se používat cizí jazyk bez ostychu. Kromě bohatého programu, mnohdy i pro nás netradičních aktivit jako je lukostřelba nebo vodí pólo, kempy nabízí i výuku cizího jazyka. Nové vědomosti tak mají děti možnost ihned využít v praxi a lépe si je tak upevnit.

Můžete vybírat mezi tábory v následujících zemích

Letní dětské tábory

Volnočasové aktivity [nahoru]

Program volnočasových aktivit může vypadat různě. Ať už odpoledne stráví hraním tenisu, fotbalu, squashe nebo malováním či přípravou na karneval, nuda je nečeká. V posledních letech se rozšiřuje nabídka kempů se zaměřením, například:

  • fotbalový či basketbalový tábor
  • outdoorový tábor — rafting, lanová centra, lukostřelba, čtyřkolky
  • moto kemp
  • filmová akademie
  • tenisový kemp
  • golfový kemp
  • výuka jízdy na koni
  • nebo třeba jen učit se cizí jazyk

Jak takový tábor vypadá?[nahoru]

Jednotlivé jazykové tábory se liší především formou výuky v závislosti na věku účastníka. Nabídka je již opravdu široká. Je možné si vybrat mezinárodní tábor s výukou či bez, smíšený tábor s rodilými mluvčími či kempy zaměřené na speciální aktivity. Máte doma nadějného fotbalistu? Pak jistě ocení fotbalový kemp, kde po výuce angličtiny bude trénovat s profesionálním trenérem. Pro děvčata je zase možnost jízdy na koni, tanečních lekcí.

Kde se bude tábor konat? [nahoru]

V nabídce je mnoho možností. Chcete se učit anglicky, německy, španělsky nebo třeba francouzsky? Stačí nás kontaktovat a my Vám řekneme kde jsou pro Vás ty nejlepší kempy. Ve velké Británii mnoho lokalit například Londýn, Bournemouth, Brighton, Canterbury, Oxford nebo třeba Eastbourne. Co se vydat třeba do Vídně nebo Zell am See.

Aktuálně můžeme Vaší ratolesti zařídit tábor v následujících zemích:

Holčička s balónkem

Ubytování a strava v zahraničí [nahoru]

Ubytování je většinou ve 2-3 lůžkových pokojích. Pro menší děti je určeno ubytování v rezidenci, kde mají nepřetržitý dozor a je dohlíženo na dodržování denního režimu. Starší děti mají možnost si vybrat i rodinu, která je vždy nedaleko školy.

Doprava a pojištění [nahoru]

Dopravu i pojištění vám rádi zařídíme. Letenku si můžete rezervovat na stránce letenky, v případě zájmu o dopravu nízkonákladovou společností či autobusem nás kontaktujte. Rádi vám rovněž zřídíme cestovní pojištění.

Bezpečnost především [nahoru]

Jazykový pobyt v cizí zemi je pro mladého člověka velkým zážitkem, pro rodiče pak může být zdrojem velkých obav. U všech jazykových kempů se především dbá na bezpečnost účastníků. Pro mladší studenty je zajištěno ubytování ve školní residenci v areálu školy, dítěti je tak poskytnuta pozornost 24 hodin / 7 dní v týdnu. Pro starší účastníky je možnost volby ubytování v hostitelské rodině. Ať tak či tak, Vašemu dítěti bude poskytnuta maximální péče a pozornost. V nabitém programu by jen stěží nalezlo prostor pro lumpárny.

Líbí se Vám program? Můžete se

Kontaktujte koordinátora programu:

Napište Nám


Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů